Son Günlerin Popüler Kripto Para Birimi CHZ, Crypto.com'da Listelendi!

chiliz nedir chz nedir

Crypto.com Üyelik:

Crypto.com resmi Türkiye kanalı:

Son günlerin popüler kripto para birimi CHZ, her geçen gün yeni anlaşmalar yapmaya ve başka borsalarda listelenmeye devam ediyor. 

Mart ayının başında 0.05 dolardan işlem gören CHZ, muazzam bir ralliye başlayarak %1800 arttı ve 0.94 dolara kadar yükseliş gerçekleşti, akabinde kâr satışlarıyla birlikte 0.52 dolar civarında işlem göremeye devam ediyor.

CHZ, Crypto.com Borsasında Listelendi!

Popüler kripto para platformu Crypto.com her geçen gün yeni kripto para listeleme haberleriyle gündeme geliyor. Crypto.com resmi Türkiye Telegram kanalında, CHZ'nin ve aynı zamanda MATIC kripto para biriminin listelendiğini duyurdular.

Crypto.com'a buradan üye olabilirsin:

https://crypto.com/exch/kriptosozluk

Crypto.com'da listelenen CHZ 2012 yılında Malta'da kuruldu. Chiliz (CHZ), Spor, özellikle futbol kulüpleriyle yaptıkları ortaklıklar ile ile biliniyor. Son günlerde popülerliği gittikçe artan CHZ coin'in ne olduğunu merak eden internet kullanıcıları, "CHZ Coin nedir?" "CHZ hangi borsalarda var?" sorusu üzerine araştırmalar yapıyor. CHZ'nin popülerliği her geçen gün artmaya devam ediyor.

chz crypto.com'da listelendi


YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski

Son Olaylar