BitCherry, 10 Milyon ABD Doları Tutarında Özel Ekolojik Destek Fonu Oluşturmak İçin "All Spark Plan" Programını Başlattı

BitCherry, 10 milyon ABD Doları tutarında Özel Ekolojik Destek Fonu oluşturmak için "All Spark Plan" programını başlattı

27 Mart'ta BitCherry, daha değerli ve potansiyel blok zinciri iş uygulamalarını geliştirmek ve BitCherry’nin dağıtılmış iş ekosistemini zenginleştirmek için "All Spark Plan"nı resmi olarak başlattı. BitCherry, ekolojik fon dağıtımı ayrıca ekolojik projelerin geliştirilmesi, rekabeti, inkübasyonu ve yatırımına resmi olarak 10 milyon ABD doları yatırım yapacağını ve geliştiricilere finansal, teknik ve operasyonel promosyon desteği sağlayacağını duyurdu.

"Spark, Transformers'ın ruhudur ve AllSpark, Transformers'ın kaynağı ve hedefidir."

IPv8 tabanlı dünyanın ilk dağıtılmış iş altyapısı olan BitCherry, blockchain dünyasında "AllSpark" olmaya kararlıdır ve "AllSpark", BitCherry’nin gelecekteki ekolojisinin çeşitliliğini ve sürdürülebilirliğini de temsil etmektedir. BitCherry, birleşik teknoloji, topluluk ve ekolojik kaynaklar aracılığıyla dağıtılmış iş uygulamalarının geliştirilmesini sağlayacak, "AllSpark" ı birbiri ardına etkinleştirecek ve genç, dinamik ve sonsuz bir olası blok zinciri dünyası yaratacaktır. "AllSpark Planı" nda, geliştiriciler DAPP'yi BitCherry üzerinde dağıtabilir ve çalıştırabilir. Kayıtlı projelerin işleyişine göre ilk 10'u değerlendirip "Super Spark" inkübasyon ödülü vereceğiz.

Bitcherry

Kayıt Açılış Saati: 00:00, 29 Mart 2021

"Super Spark" olarak derecelendirilen tüm projeler, aşağıdaki ilgi alanlarından en az birini elde etme fırsatına sahip olacaktır:

BitCherry'nin yatırım fırsatları dağıtılan ekolojik fon

BitCherry dağıtılmış Eko-ticaret için kaynak desteği

BitCherry küresel pazarlama matrisi kaynak eğimi

Proje stratejik operasyon / danışmanlık analizi

Ek olarak, BitCherry seçilen İlk 3 proje / ekip için finansal destek, teknik destek, özel strateji planlama, kaynak desteği, ekip eğitimi ve diğer kapsamlı destek sağlayacaktır. O içerir:

Finansal Destek: Proje için özel fon ve takip mali asistanı sağlayın.

Teknik Rehberlik: Proje ekibinin teknik yol haritasını ve her türlü teknik desteği düzenlemesine yardımcı olun.

Kaynak Desteği: BitCherry iş ekolojik ittifakındaki dev projelere kaynak desteği sağlayın ve kuluçka projelerinin çok yönlü bir şekilde uygulanmasını ve inişini hızlandırın.

İçerik matrisi oluşturun: BitCherry küresel içerik matrisi aracılığıyla, projenin marka tanıtımını gerçekleştirmesine, kullanıcılar edinmesine ve küresel bir topluluk oluşturmasına yardımcı oluyoruz.

Kayıt:

Proje geliştiricileri, BitCherry web sitesini ziyaret etmeye davet edilir (www.bitcherry.io) Aşağıdaki kayıt bağlantısını kullanarak başvurunuzu kaydedin veya gönderin.

Kayıt Formu: https://forms.gle/CEKC9PK2vsGf2JQ57

Puanlama Kuralları: "AllSpark Planı", BitCherry ekolojik altyapısının inşasına daha fazla önem verecektir, bu nedenle aşağıdaki izleme projelerinin nihai puanlamada bonus puan alma olasılığı daha yüksektir: DeFi uygulamaları, oyunlar, açık artırma platformu, dağıtılmış bulut bilişim, Oracle , türev ticareti, veri hizmetleri vb.

Risk Uyarısı:

1. BitCherry, yalnızca resmi sosyal medya platformu aracılığıyla yetkilendirme, promosyon ve diğer işbirliklerini açıklayacaktır. Geliştiriciler ve kullanıcılar, yanlış bilgilerin neden olduğu kayıpları önlemek için dikkatlice kontrol etmelidir.

2. Tüm kullanıcılar ve geliştiriciler test ortamına ve BitCherry Chain'in sonraki aşamalarına ücretsiz olarak katılabilir ve herhangi bir ücretlendirme ücreti yoktur.

3. Tüm kullanıcılar test ortamını BitCherry Mainnet'ten ayırt etmelidir. Test ortamında üretilen varlıkların herhangi bir değeri yoktur. Sahte para dolandırıcılığının farkında olun.

4. Resmi web sitesi (www.bitcherry.io) 'dur. Lütfen özel anahtar kimlik avı konusunda dikkatli olun.

5.Etkinliğin tüm hakları BitCherry'ye aittir.

BitCherry Telegram:

BitCherry Twitter:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.