Cosmos (ATOM) Staking Artık DeFi Earn'de!

Cosmos (ATOM) Staking Artık DeFi Earn'de
Crypto.com Üyelik:

Crypto.com resmi Türkiye kanalı:

Cosmos (ATOM) Staking Artık DeFi Earn'de

Crypto.com, DeFi Earn'de Cosmos Staking'in lansmanını duyurdu. DeFi Wallet kullanıcıları artık önceden herhangi bir delege kanıtı (DPoS) bilgisi olmadan (DeFi Wallet V1.6.0 veya üstünü gerektirir) tahmini %6 ila 10 pa geri dönüşü ile ATOM token'larını stake edebildiği ve kazanç sağlayabilecekleri ifade edildi.

Cosmos, bağımsız blok zincirleri arasında birlikte çalışabilirliği sağlayan merkezi olmayan bir ağdır. Kullanıcıların, ATOM token'larını güvenilir bir doğrulayıcıya devredebilecekleri DPoS mutabakat protokolü aracılığıyla ATOM token'larını paylaşmalarına ve kazanmalarına olanak tanır. Doğrulayıcılar, zincir içi işlemleri doğrulamak ve karşılığında blok ödülleri kazanmak için düğümler çalıştırır, bunlar daha sonra bir onaylayıcı ücreti aldıktan sonra delegatörlere dağıtılır.

Kullanıcılar artık Bison Trail doğrulama node'unu aracılığıyla DeFi Earn'de ATOM'u paylaşabilir. Yerel uygulama içi entegrasyonumuz, kullanıcıların şunları yapmasını kolaylaştırır.

Crypto.com resmi Türkiye kanalı:
https://bit.ly/2XMDksM
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.