Injective Protocol’de Neler Oluyor? Injective Hakkında Önemli Haberler!

INJ Coin
Son günlerden adından epey söz ettiren Injective Protocol'de gelişmelerin arkası kesilmiyor. Coinbase desteğinden, Binance ortaklığına kadar yaşanmış önemli gelişmeler haberimizin devamında.

Ayrıca Injective Protocol, toplamda 200 INJ ödül dağıtacak. Bu ise yazının yazıldığı sırada 900 dolara denk geliyor. Detaylara buradan bakabilirsin.

Solstice Testnet Lansmanı

Injective 30 Kasım'da Solstice test ağının erken erişim lansmanını duyurmuştu.

Bu sürüm, kullanıcıların ilk günden itibaren tamamen merkeziyetsiz, hızlı ve herhangi bir gas ücretinden muaf olacak şekilde inşa edilen Injective borsasını kullanmalarını sağlayacak.

Injective ekibi tarafından yapılan açıklamaya göre, hızlı işlemler, bugün mevcut olan diğer tüm merkeziyetsiz borsaları gölgede bırakan benzersiz Layer-2 yapısı etkinleştirildi. Buna ek olarak, kullanıcı dostu arayüzü, popüler merkezi borsaların sunduğu erişilebilirliği korumak için oluşturuldu. Sonuç olarak, Injective, herkese hem merkeziyetsiz hem de merkezi exchange ekosistemlerinden en iyi yönleri entegre eden bir platform olarak geldiği ifade ediliyor. Daha fazla detay burada.Injective Ortaklık ve Entegrasyonları

Polkadot

Injective’in merkeziyetsiz zincirler arası ticaret yeteneklerini genişletmek için Polkadot ile entegrasyon kurdu. Injective ve Polkadot'taki varlıkların birbirleri arasında aktarılmasını sağlayacak bir köprü oluşturulması hedefleniyor. Polkadot'a getirilecek stake türevleri gibi çeşitli türevler için büyük bir potansiyel sunduğu ifade ediliyor.

Chainlink

Injective, merkeziyetsiz türev borsasını güvence altına almak için Altı Chainlink fiyat güncellemelerini entegre ettiğini açıkladı. Fiyat güncellemeleri, kullanıcılarına daha güvenli bir veri akışları sunacakları için  merkeziyetsiz türev pazarını oluşturmasına olanak tanıyacak. Ek olarak, Chainlink artık DEX aracılığıyla yeni kullanıcı ve piyasalara ulaşabilecek.

Orion, DIA ve daha fazla ortaklık hakkında bilgi için buraya bakabilirsiniz.

INJ Birçok Borsada Listelendi!

Şimdiye kadar Binance, Poloniex, Gate.io, WazirX, Uniswap ve Coinone gibi birçok borsada listelendiğini duyuran Injective, önümüzdeki dönemlerde de, kullanıcıların INJ trade'i yapabilme çeşidini arttırabilmek için daha fazla listeleme çalışmaları yapıldığını açıkladılar.

Injective Protocol Önemli Gelişmeler!

1. Coinbase Custody Injective için para yatırma ve çekme işlemlerini desteklediğini duyurdu.

2. Injective, türevlerin benimsenmesini daha da hızlandırmak için Binance Chain ile ortaklık yaptığı açıklandı.

3. Solstice Pro lansmanını kutlamak için Binance Chain ile yarışma başlatıldı. Yarışma detaylarını buradan öğrenebilirsiniz.

4. Injective, DEX'lerine rakipsiz kurumsal sınıf ürünler getiren Solstice Pro'yu piyasaya sürdüğünü ve Solstice Pro ile gerçek anlamda merkeziyetsiz ilk trade deneyimini sunarken aynı zamanda gerçek kurumsal benimsemenin yolunu da açtığı ifade edildi.

5. INJ'in Sushi Swap'te listelendiği açıklandı.

Yatırımcıların INJ kilitleyerek SUSHI token'ları ile likidite madenciliği yapabileceği anlamına geliyor. SushiSwap şu anda piyasadaki en popüler DEX'lerden biri ve DeFi Pulse'a göre toplamda 1 Milyar Doların üzerinde kilitli varlıklar var.

6. Injective, merkeziyetsiz stock futures işlemlerini başlattı

Injective merkeziyetsiz stock futures işlemlerini başlattığını duyurdu. Solstice Testnet'teki kullanıcıların yakında herhangi merkezden kontrol edilmeden 90 trilyon dolarlık borsaya güvenli bir şekilde erişebilecekleri anlamına geliyor. Band Protocol ve Terra'nın Synthetic DeFi platformu, Mirror Protocol ile ortaklıklar sayesinde mümkün hale geldiği ifade edildi.

7. Coindesk'in haberine göre, Injective Protocol, yakında Google gibi büyük şirketlerin tokenize edilmiş hisse senetlerinde işlem yapmaya başlayacak.

Injective Protocol CEO'su Eric Chen, "Hisse senetlerine yatırım yapmak dünya çapında milyarlarca insan için hala erişilemez durumda, mevcut platformlar ise teknik zorluklar yaşıyor" dedi.

8. Injective, dünya çapında Layer-2 Türev ticaretini genişletmek için Matic ile ortaklık kurdu

9. Injective, dünyanın ilk yield farming türevini piyasaya sürdü

10. INJ, Koreli büyük borsa olan UPbit'te listelendi

11. Injective Ledger mobil desteği geldiği duyruldu
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski