Injective Protocol'den Büyük Çekiliş! Toplam 200 INJ Ödül!

INJ
Injective Protocol'ü Twitter'da takip et:

http://bit.ly/InjectiveProtocolTwitter

Injective Protocol Telegram'a katıl:

http://bit.ly/InjectiveProtocolTelegram

Kripto Sözlük Youtube Kanalına abone ol: 
https://www.youtube.com/KriptoSözlük


Son günlerin en popüler projelerinden biri olan ve Binance tarafından ciddi bir yatırım alan ve desteklenen Injective Protocol yeni bir çekiliş ile karşımızda! Ekim ayında 0.50 dolar civarında işlem gören INJ, günümüze kadar kademeli olarak ciddi bir yükseliş kazandı ve yazının yazıldığı sırada 4.36 dolardan işlem görüyor.

Toplam ödül 200 INJ!

Injective Protocol'ün toplamda verdiği ödül miktarı olan 200 INJ yazının yazıldığı sırada tam 900 dolar ediyor. (200 INJ'in dolar karşılığı fiyata göre değişiklik gösterebilir.) Injective Protocol 5 kişiye toplamda 200 INJ hediye edecek! Twitter'da takip eden ve Telegram kanallarına katılan 5 kişi Injective Protocol'den 40'ar INJ'den toplam 200 INJ kazanacak!

Yapmanız gereken çok basit! Injective Protocol'ü Twitter'da takip etmek ve Telegram kanallarına katılmak. Kazananların katılıp katılmadıkları Twitter, hem de Telegram'dan kontrol edilecek. Çekiliş süresi: 2 hafta.

Injective Protocol'ü Twitter'da takip et:

http://bit.ly/InjectiveProtocolTwitter

Injective Protocol Telegram'a katıl:

http://bit.ly/InjectiveProtocolTelegram

Kripto Sözlük Youtube Kanalına abone ol: 
https://www.youtube.com/KriptoSözlük

Injective Protocol (INJ) Nedir?


Injective Protocol, sonsuz swaplar, vadeli işlemler ve spot trading gibi çok sayıda finansal üründe çapraz zincir türevleri ticareti için evrensel bir Merkezi Olmayan Finans (DeFi) protokolüdür. 


Injective Protocol, merkeziyetsiz türev piyasalarının ve sınırsız DeFi’ın tüm potansiyelini açığa çıkaracak, ilk Layer-2 merkeziyetsiz borsa protokolü olarak ifade ediliyor. Ayrıca; BAND, Terra, Binance gibi şirketleri ile anlaşarak ürün çeşitliliğinde büyümeye gittiği biliniyor. Injective, Tendermint üzerine inşa edilmiş, tamamen merkeziyetsiz bir türev borsadır. Borsada işlemlerde sıfır gas ücreti bulunmakta ve zincirler arası ticaret (trading) ve getiri oluşturma gibi çeşitli DeFi uygulamalarını desteklediği biliniyor. 


"Tamamen Merkeziyetsiz"


Injective Protocol'ün web sitesinde yazan bilgilere göre, Injective zinciri Layer-2 türev piyasa platformu, işlem yürütme koordinatörü (TEC) ve merkeziyetsiz emir defteri olarak hizmet eden, tümüyle merkeziyetsiz yan zincir tekrar katmanlayıcı ağıdır. Ana konsensus Tendermint tabanlıdır.


Injective Protocol, Ethereum ve ERC-20 tokenlerini Injective Zincirine aktarırken iki yönlü Ethereum peg-zone oluşturmanın yanı sıra DeFi uygulamaları için EVM (Ethereum Virtual Machine) uyumlu olarak bir yürütme ortamı sağlar. Peg-Zone Peggy tabanlı olup, EVM yürütme uygulaması ise Ethermint'e dayanır. Injective Protocol'e ait kripto para biriminin kısaltması INJ'dir


INJ Token sahipleri protokol üzerinde bir dizi haklara sahip olduğu gibi bir dizi avantajlara da sahip olabileceği aktarılanlar arasında. Toplam INJ arzı, 100 milyon ile sabitlenmiştir. İlerleyen süreçte yıllık %2 enflasyon uygulanacağı ise belirtilenler arasında.


Injective Protocol hangi problemi çözüyor?


Injective Protocol'ün web sitesinde yer alan bilgiye göre, merkeziyetsiz ve ücretsiz ticaret olanağı sunduğu ifade ediliyor.


Ayrıca Injective Protocol ekibinin yaptığı açıklama da şu şekilde:

Bildiğimiz DEX’ler, merkeziyetsiz olduğunu iddia etmesine rağmen gerçekte emanet sistemi hariç olmak üzere birçok açıdan merkezidir. Belirli kullanıcı demografilerine erişimi kısıtlamaktan, borsa altyapısı üzerinde tescilli kontrolü sürdürmeye kadar, bugüne kadar gördüğümüz merkezi limit emir defterine sahip olan DEX’ler dahi merkezileşmiş bileşenler barındırır. Böylece ticaret yapanlar, güçlü merkezi otoritenin iradesine maruz kalırlar. İşte bu, Injective'in çözdüğü temel problemdir.


Tam merkeziyetsizliğe karşı olan ortak fikir, verimliliğin ve kullanıcı deneyiminin feda edildiğini öne sürer. Injective olarak bu fikri redderek; yüksek performanslı, izinsiz ve tamamen merkeziyetsiz bir borsa protokolü vizyonumuzu gerçeğe dönüştürmek için kendimizi adadık.


Injective Protocol'ü Twitter'da takip et:


YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski