Crypto.com Booking.com İle Ortaklığını Resmen Duyurdu!

Crypto.com Booking.com İle Ortaklığını Resmen Duyurdu!

Crypto.com resmi Türkiye kanalı:
https://bit.ly/2XMDksM


Crypto.com resmen Booking.com ile ortaklığını duyurdu. Yapılan resmi açıklamaya göre
Crypto.com kullanıcıları, Booking.com'un 28 Milyondan fazla konaklama yerinde %25'e varan indirimden yararlanabilecekler.

Tüm Crypto.com kullanıcılarına özel olarak Crypto.com Uygulamasında bulunan seyahat fırsatları sunmak için Booking.com ile bir ortaklık duyurdu. Uygulamada Booking.com rezervasyonu yapan Crypto.com kullanıcıları artık konaklamalarda %25'e varan indirimden yararlanabilir. Ek bir bonus olarak, Crypto.com Visa Card'larını kullanarak ödeme yapan kullanıcılar, ücretsiz ve sınırsız LoungeKey havaalanı bekleme salonu erişimi, dünya çapında ücretsiz ATM'den para çekme ve harcamalarından %8'e kadar para iadesi kazanabilecekler.

Booking.com'a göre, tüketicilerin yüzde 65'i 2021'de tekrar seyahat etmek istiyor, ve Crypto.com'un dünyanın en büyük seyehat acentalarından biri olan Booking.com ile ortaklığı, Crypto.com kullanıcılarına 400.000'den fazla indirimli tesise ve 28 milyondan fazla konaklama olanağına özel erişim sağlıyor. Bir sonraki seyahatinizi veya konaklamanızı planlamak için bu fırsatı kaçırmayın.

Crypto.com CEO'su ve Kurucu Ortağı Kris Marszalek şunları söyledi: "2020'de Crypto.com Visa Card programımız, türünün en yaygın kullanılan kartı haline geldi ve seyahat avantajlarının fazlasıyla istenen bir özellik olduğunu biliyoruz. Kullanıcı sayımız 2020'de büyüdü ve şu anda dünya çapında 2021'de tekrar seyahat etmek isteyen 5 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veriyoruz. Booking.com'la ortaklığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz."

Önemli Not: Sağlığınız önce gelir! Lütfen mevcut seyahat kısıtlamalarını kontrol ettiğinizden ve bu süre zarfında güvende kalmak için gerekli adımları attığınızdan emin olun.

Crypto.com resmi Türkiye kanalı:
https://bit.ly/2XMDksM
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski