WordPress'ten Ethereum Reklam Eklentisi!

WordPress'ten Ethereum Reklam Eklentisi!
WordPress dünya genelinde pek çok internet sitesinin altyapısını oluşturuyor. Kolay kurulumu ve basit özelleştirilebilir tasarımı sayesinde milyonlarca kişiye seslenen platform nihayet Ethereum reklam eklentisini duyurdu.

Dünyanın en popüler Altcoin'i Ethereum (ETH) bundan böyle WordPress reklamlarının kazancında kullanılabilecek.

WordPress'in resmi web sitesinde yayımlanan ve yeni geliştirilen ETH eklentisi, WordPress sitelerinin reklam kazançlarını doğrudan Ethereum cüzdanlarına aktarılmasını sağlayacak. İsmi "EthereumAds" olan eklenti, reklam alan sitelerin akıllı sözleşmeler kullanarak Ethereum reklam alanı açmalarını sağlacak. EthereumAds web sitesine yapılan açıklamaya göre WordPress eklentisi, yayıncıların banner reklamlar aracılığıyla Ethereum kazanmasına olanak tanırken aynı zamanda Google AdSense ile rekabet etmek hedefleri arasında yer alıyor. Google Adsense reklam kazancının yalnızca %68'ini öderken EthereumAds %90 gibi bir ödeme yapacağını iddia ediyor.

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbetleri
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski