XRP Airdrop'u Spark Token Nasıl Alınır? XRP'ler Nerede Tutulmalı?

XRP Airdrop'u Spark Token Nasıl Alınır? XRP'ler Nerede Tutulmalı?

Airdrop için üyelik:

Spark Token Nedir?

Spark token, Flare Network'ün Token'ıdır. Flare Network, Federe Bizans Anlaşmasına uyarlanmış Avalanche konsensüs protokolünü çalıştıran ve Ethereum Sanal Makinesi'nden yararlanan dağıtılmış bir ağdır.

XRP Airdrop'u Spark Token Nasıl Alınır?

Guarda üzerinden Spark Token talep edilebilmesi için XRP cüzdanından bir işlem gönderilmesi gerekiyor. Ripple destekli Blockchain şirketi Flare Networks, Spark Token (FXRP)'ı, tüm XRP sahiplerine dağıtma yoluyla çıkaracak. Şirket yaklaşık olarak 45 milyar token dağıtacak. Her bir kullanıcı elinde bulunan XRP kadar FXRP alabilecek.

Hangi Borsada Tutabilirim?

Airdrop'tan yararlanmak için dağıtımdan önce XRP'lerinizi Crypto.com Uygulamanıza veya Crypto.com Exchange hesabınıza yatırabilirsiniz. Crypto.com'a yatıran kullanıcılar, XRP bakiyeleriyle orantılı şekilde Spark Token alacaklar.

Airdrop için üyelik:
https://crypto.com/exch/kriptosozluk

Spark Token Airdrop'u Ne Zaman?

Crypto.com, 12 Aralık 2020 03:00 (TSİ) XRP bakiyelerinin anlık miktarına göre Spark Token'ı Crypto.com Uygulaması ve Exchange'deki tüm XRP sahiplerine dağıtacak.

Airdrop için üyelik:
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski