1 Yılda %285 Yükselerek Bitcoin'i Geçen PROB Token!

Probit Token
Prob token bilgi ve satın alma linki; https://bit.ly/Probitbilgiveuyeliklinki

2 Aralık'ta Kripto Sözlük Youtube kanalımızda Prob Token'dan bahsederken 1 yılda %178 kazandırdığını söylemiştik, şimdi ise hazır boğa sezonundayken yatırım tavsiyesi olmadan daha fazla kazandırır mı, PROB Token teknik analizi neler diyor bunlardan bahsetmiştik. Şimdi ise 1 yılda yükselişini CoinGecko verilerine göre %285'e çıkararak Bitcoin'den daha daha fazla yükseliş yönlü performans gösterdi ve anlık olarak yazının yazıldığı sırada 0.295 dolar civarında işlem görüyor.

PROB Token Binance dahil birçok borsa coin'ini geçti!

Yıl içerisinde yatırımcılarının yüzünü güldüren Probit TokenCryptorank verilerine göreBinance'in BNB'si ve Huobi'nin HT'si dahil birçok borsanın kripto para birimine %100'den fazla fark açarak yıllık en iyi performans gösteren borsa token'ı PROB Token oldu!

3 Aralık 2020 CryptoDiffer verilerine göre yıllık en iyi performans gösteren 3. borsa token'ı ise BNB'nin hemen üstündeki %287'lik performans gösteren PROB Token oldu.

PROB Token Yükselmeye Devam Edecek mi?

Probit borsasının kendi kripto para birimi olan, 2 Aralık'ta Kripto Sözlük Youtube kanalındaki videomuzda yaptığımız haftalık grafiğe göre Ağustos 2019'dan beri genelde yükseliş yönlü hareket eden PROB Token, bu yükseliş hareketiyle beraber bir çanak formasyonu oluşturmuş. Bu formasyona göre çanak bitince her zaman olmasa da çanağın iç derinliği kadar yükseliş olabilir. Eğer sonuna kadar gider ve hedefe ulaşırsa PROB Token 0.35 dolara kadar yükseliş yaşayabilir. Bu analiz haftalık olduğu için bir nebze daha uzun vadeli bir analiz olduğu gibi kesinlikle alın veya satın yönünde bir yatırım tavsiyesi değildir, kendi araştırmanızı yaparak aklınıza yatıyorsa işlem yapın. Çünkü kripto paralarda bir kesinlik yoktur.

Yukarıdaki haftalık grafiğe göre, PROB Token için ilk direnç noktası 0.31 cent ve 0.31 cent'i ise 0.35 ve 0.36 cent direnç noktaları takip ediyor. Probit Token için destek noktaları ise 0.25, 0.21 ve 0.18 cent olarak görünüyor.

Probit (PROB) Token Nedir?

PROB, ProBit borsasının gücünü arkasına alan ve borsanın yardımcı bir token'ıdır. PROB sahipleri; %50 indirimli kripto para satın alma, komisyon indirimleri, stake ödülleri ve referans bonusları olmak üzere PROB Token'dan çeşitli avantajlar elde eder.

Prob token bilgi ve satın alma linki; https://bit.ly/Probitbilgiveuyeliklinki

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski