Kripto Para Cüzdanı Ledger Çekilişinin Sonuçları Açıklandı!


Kripto para borsası Icrypex'in desteğiyle düzenli olarak sürdürdüğümüz bu ay gerçekleşen Ledger Wallet çekilişinin sonuna geldik. Yoğun ilginiz için teşekkür ederiz!

Çok beklediğiniz ve piyasa fiyatı 500 - 600 TL olan donanımsal kripto para cüzdanı Ledger Walletşanslı Kripto Sözlük izleyicisine vereceğiz!

Çekilişin sonucunu öğrenmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz! Kripto Sözlük'ten ayrılmayın; yeni çekilişi başlattığımızda Kripto Sözlük Youtube kanalından duyuracağız! Çekilişleri kaçırmamak için Kripto Sözlük'e buradan abone olun, zile dokunup bildirimleri açmayı unutmayın! Bol bol beğeni, bol bol yorum, daha çok kazanma şansı!

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski