Crypto.com'dan Önemli Gelişmeler! Crypto.com'da Neler Oldu?


Crypto.com Exchange:

Cryto.com Türkçe Telegram:

Kasım ayında Crypto.com, dünya çapındaki kullanıcılar için oldukça güvenli ve uyumlu bir kripto para ticaret ortamı sağlamayı taahhüt etti. Artık, Finansal Kurum Lisansı ve Sınıf 3 VFA Lisansı için prensipte onay alan ve hem NIST Siber Güvenlik hem de Gizlilik Çerçeveleri için en yüksek seviye olan 'Uyarlanabilir (Tier 4)' olarak derecelendirilen dünyadaki ilk kripto para şirketi olduğunu duyurdular.

Crypto.com'un açıklamasına göre, yeni dönüm noktalarına ulaşmanın yanı sıra, ürün tekliflerini Kasım ayında geliştirmeye devam ederek topluluğa heyecan verici yeni özellikler ve etkinlikler getirdiklerini duyurdular. Crypto.com Visa Kartlarının yakında Kanada'ya gönderileceğini, Borsada Marjin Ticareti başlatacağını, DeFi Cüzdanına DeFi Swap'ı entegre edeceğini ve Supercharger'da BTC'yi listeleyeceğini duyurmuştu. Bu güncellemeler ve daha fazlası hakkında ayrıntılar için okumaya devam edin!

Crypto.com, Bir Finansal Kurum Lisansı ve Sınıf 3 VFA Lisansı İçin Prensip Onaylarını Aldı

Crypto.com'un Malta Finansal Hizmetler Otoritesinden bir Finansal Kurum Lisansı ve Sınıf 3 Sanal Finansal Varlıklar (VFA) Lisansı için prensipte onay alan ilk kripto para birimi platformlarından biri olduğunu duyurmaktan gurur duyuyoruz. Buradan daha fazlasını öğrenin .

Crypto.com Visa Card Kanada'ya Geliyor


Margin Trading

Margin Trading, Crypto.com Exchange'de resmi olarak başladı. Özel Beta artık BTC / USDT için 3X kaldıraç oranına erişebilecekleri ve daha fazla alım satım çifti ile seçilen kullanıcılar için yayında. Ayrıntılar için tıklayın.

DeFi Swap Artık Crypto.com DeFi Wallet ile Entegre Edildi

DeFi Swap Protokolünü kullanarak DeFi Cüzdan uygulamasına yerleşik bir takas işlevi entegre ederek kullanıcıların doğrudan DeFi Cüzdan uygulamasında token alışverişi yapmasına olanak tanıdığını açıkladılar.

Crypto.com Visa Fast Track Programına Katıldı

Yenilikçi ödeme çözümlerinin geliştirilmesini ve dağıtımını daha da hızlandırmak için Visa'nın Hızlı İzleme programına katıldıklarını açıkladılar. Bununla ilgili daha fazlasını buradan okuyabilirsiniz.

Tier 4 NIST Siber Güvenlik Derecelendirmesi

Crypto.comABD Ticaret Bakanlığı tarafından geliştirilen Ulusal Standartlar ve Teknoloji Enstitüsü (NIST) Siber Güvenlik Çerçevesi ve NIST Gizlilik Çerçevesi altında en yüksek olgunluk seviyesi olan Uyarlanabilir (Katman 4) ' olarak derecelendirilmiştirBu dönüm noktası, Crypto.com'un şu anda dünyada ISO27001, ISO27701, PCI: DSS (Seviye 1) standartlarını karşılayan ve ilgili NIST çerçeveleri için en yüksek olgunluk seviyelerine ulaşan ilk kripto para birimi şirketi olduğu anlamına geliyorDaha fazla ayrıntı burada.

Tüm gelişmelere buradan bakabilirsiniz: https://blog.crypto.com/crypto-com-november-2020-updates/

Crypto.com Exchange:

Cryto.com Türkçe Telegram:
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski