Crypto.com'dan 2.750 Dolar Ödüllü Çekiliş! ÜYE OL ve Kazanma Şansı Yakala!

Crypto exchange

Ödüller için üyelik:

Ödüller için katıl:
https://bit.ly/2XMDksM

Crypto.com, kullanıcılarına olan minnettarlığını göstermek için toplamda 14 gün boyunca ödül dağıtımına başladı. 18 Aralık'ta başlayan ödül programı App, Exchange, Pay ve Topluluk genelinde hediyeler veriyor, çekilişler düzeliyor. Eski ya da yeni bir kullanıcı olmanız fark etmiyor!

Exchange Günlük Şanslı Çekiliş: 21-31 Aralık 2020

Crypto.com Borsasında işlem yapın ve şanslı bir kullanıcının her gün 250 USD değerine kadar CRO ödülü alacağı Günlük Şanslı Çekilişine katılın. Toplamda 2.750 dolar dağıtılacak!

Crypto.com borsasına buradan üye ol: https://crypto.com/exch/kriptosozluk

Kampanya 21 Aralık 2020'de başladı ve 31 Aralık 2020'ye kadar devam edecek!

Şanslı çekilişe hak kazanmak için, kullanıcıların 31 Aralık 2020 tarihine kadar Crypto.com Exchange'de aşağıdaki tüm kriterleri karşılaması gerekiyor:

  1. Gelişmiş KYC doğrulamasını tamamlayın;
  2. 1 Aralık 2020 veya sonrasında bir hesap oluşturmuş olmak;
  3. Kampanya dönemi sonunda en az 1.000 USD işlem hacmini tamamlamış olmak.

Yukarıda listelenen gereksinimleri ne kadar erken karşılarsanız, Günlük Şanslı Çekilişe o kadar çabuk katılabilirsiniz!

Henüz Crypto.com Exchange kullanıcısı değil misiniz? Şimdi Kayıt Olun

Özel Kullanıcılar için 4x Pay Ödülleri: 22-23 Aralık

Yalnızca iki gün boyunca, en az 100.000 CRO hissesine sahip olan Uygulama ve Exchange kullanıcıları, Hediye Kartı satın alımlarında 4x Pay Ödülü alacak!

Telegram Çılgınlığı: 25 - 31 Aralık

Görevleri tamamlayın, puanlar kazanın ve CRO kazanın!

25 Aralık'tan itibaren bir hafta boyunca, 25 USD CRO kazanma şansı için görevleri tamamlayarak puan kazanabilirsiniz. Toplam 100 şanslı kazanan seçeceğiz.

Crypto.com Telegram kanallarına katılın:

Crypto.com Türkiye ve Crypto.com Official

Ekstra puan kazanma şansını kaçırmamak için Telegram kanallarına mutlaka katılın. Gizli Kodlar için tetikte olun! Unutmayın, ne kadar çok puan toplarsanız, kazanma şansınız o kadar artar. Yarışma kurallarını okumayı unutmayın!

Ödüller için üyelik:

Ödüller için katıl:
https://bit.ly/2XMDksM
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski