Crypto.com CEO'su Kris Marszalek, Katıldığı AMA Etkinliğinde Önemli Gelişmelerden Bahsetti!

crypto.com
Crypto.com Üyelik:

Crypto.com resmi Türkiye kanalı:

Crypto.com CEO'su Kris Marszalek, 17 Aralık 2020 tarihinde katıldığı AMA etkinliğinde Crypto.com hakkında önemli gelişmelerden bahsetti.

Yılbaşında 1 Bitcoin ödüllü yarışması ve birçok kampanyası ile ses getiren Crypto.com CEO'su Youtube üzerinden gerçekleştirdiği AMA etkinliğinde Mainnet lansmanı, başta Avrupa olmak üzere kartların dağıtımı ve daha birçok konu üzerinde önemli duyurularda bulundu. Marjin ticareti eklenmeden günlük işlem hacmi 100-200 Milyon dolar arası olan Crypto.com'da ise tam 780 kişinin çalıştığı da ifade edilenler arasında. İşte Crypto.com CEO'su Kris Marszalek'in katıldığı AMA etkinliğinden satır başları:

Mainnet sürümü CRO'ya ne gibi faydalar sağlayacak?

Mainnet bize daha güçlü bir ekosistem, daha fazla kullanım senaryosu, daha büyük talep verecek ve bir altyapı sağlayıcısı olarak yolculuğumuza başlamamıza izin verecek.

Avrupa'da kart teslimi ile ilgili neler oluyor?

Sanal kartlar bu konuda yardımcı olacak. Q1'de gelecekler. Kris, kartın beklemeye değer olduğunu ve devam eden birikimi temizleme yolunda büyük ilerleme kaydettiğimizi savunuyor.

Mainnet'ten sonra, CRO ile ödeme yapmak için daha fazla tüccara katılabilecek miyiz?

Zaten her gün daha fazla başvuruyla kaydolan çok sayıda tüccar var.

Platformunuzda Eth 2.0 Staking'e izin verecek misiniz?

Pratik olur olmaz buna izin vereceğiz. Birçok borsa onu destekleyeceğini söyledi, ancak henüz kimsenin uygun bir ürünü yok.

Crypto.com, Değiştirilemez Jetonların (NFT'ler) yükselişinden yararlanacak mı?

Evet kesinlikle. Bu konuda gizli bir şey üzerinde çalışıyoruz. Birkaç ortaklığımız var. Lütfen bizi izlemeye devam edin.

Whitelabel Kart Programına neler oluyor?

Çalışmalarda bazı büyük sektör oyuncuları ile görüşmelerimiz var. İhraççı değişikliği nedeniyle program 6 ay ertelendi. Ama önümüzdeki yıl bir lansmana bakmalıyız.

Bu hızlı tempolu, yepyeni sektörde rekabette bir adım önde olmayı nasıl planlıyorsunuz?

Düzenlenmiş ve uyumlu olarak bir adım önde olacağız. Sektörümüze daha fazla düzenleme geleceği bir sır değil, bu yüzden buna hazırlıklı olacağız.

Crypto.com Üyelik:

Crypto.com resmi Türkiye kanalı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski