Düzenli Ödül Dağıtan Utopia'nın Forum Sitesi Açıldı!

utopia ecosystem forum
Utopia Türkçe indir:
Utopia Forum:

Aylardır süren Utopia Ekosisteminde bulunan Utopia Türkiye kanalı aracılığıyla yüzlerce dolar ödül dağıttık.

Şimdi ise Utopia ekibi yeni projeleriyle karşımızda! Utopia Forum sitesi açıldı.

Gün geçtikçe popülerliğini arttıran Utopia Ecosystem'in yeni kurduğu forum sitesine katılmak için buraya tıklayabilirsiniz. Düzenli ödül kazandıran Utopia uygulamasının içerisinden ise forum sitesine ulaşmanız için de uygulama üzerinden web tarayıcısını araçlar kısmını açmanız ve utopia://utalk adresini yazmanız yeterli


Utopia P2P Network (Utopia Ecosystem) nedir?

Utopia ekibin yaptığı açıklamaya göre; güvenli iletişim, anonim ödemeler ve sınırsız özgür bir internet için tasarlanmış özgürlük, anonimlik ve sansürsüzlük eksenli bir uygulama olduğunu ifade ediyorlar. Tam gözetim, bilgi akışı denetimi ve bilgisayar korsaları Utopia'nın önlemeyi amaçladığı şeyler olduğunu söylüyorlar.

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski