Bu Bot Telegram'da Bitcoin Alıp Satmanı ve Transfer Etmeni Sağlıyor! 🔥

Chatex nedir

Chatex Botuna Katıl: http://bit.ly/ChatexWebBot

Kripto para birimlerine ilgisi olan birçok insanın iletişim kurduğu yöntem Telegram'dır. Bu durumun farkında olan Chatex ekibi ise kripto para topluluğuna, kripto para birimlerine erişmenin en kolay yollarından birini sunmak için Telegram botunu ortaya çıkarttılar.

Merkezi Estonya olan Chatex, IZIBITS OÜ şirketi, popüler mesajlaşma uygulaması Telegram tabanlı p2p kripto pazarı Chatex Bot, yakın zamanda Türkiye'ye geldiğini de duyurmuştu. Chatex ekibinin açıkalmasına göre, insanlara kripto para birimine daha adil erişim, daha düşük ücretler ve daha yüksek şeffaflık vermeyi planlıyor.

Chatex'in etkin bir finansal sistem kurmayı hedeflediği de aktarılanlar arasında. Yani, kripto para birimini eşler arası (p2p) bir şekilde yasal ve güvenli bir şekilde ticaret yapma imkanı sunduğu ifade edilenler arasında.

Telegram botu Chatex'in hizmet alanını Türkiye'ye genişleterek bota Türkçe dil desteği getirdiklerini de ifade eden ekip, kullanıcıların diğer insanlarla kripto para birimi anlaşmaları yapabileceği kapsamlı bir ekosistem sunduğunu söylüyorlar. Chatex'te şu an Bitcoin, USDT, BCH, ETH dahil 10 adet kripto para alım satımını ve transferini destekliyor.

Chatex botu kullanan insanlar diğer gerçek kullanıcılarla kripto varlıklarını alıp satabilirler. Bot garantör olarak hareket eder ve anlaşmalara karışmaz. Aynı zamanda gerçek kişi olan hakemler, her sorunu ve anlaşmazlığı bireysel olarak çözdüğünü ifade ediyorlar.

170.000'den Fazla Kullanıcı!

170.000'den fazla kullanıcı olduğunu ifade eden Chatex ekibi, Türk kullanıcılarının da sayısını 1.000'den fazla olduğunu aktardı. 

Chatex ekibinin açıklamasına göre, botun kullanım avantajlarını şu şekilde ifade ediyorlar;

Chatex, Avrupa yasal bir şekilde çalışmaktadır ve Chatex doğrudan bankalarla çalışmaz, bu sayede yaygın komisyon ücretleri bulunmaz. Kripto para alıp-satmanın Telegram sayesinde en kolay ve pratik yolunu sunmaktadır. İnsanlara uygun ve güvenilir bir şekilde kripto hizmetleri sağladığı aktarılanlar arasında.

Ayrıca ekip Chatex'in diğer özelliklerini de şu şekilde aktardı;
Chatex, çok basit şekilde kripto para transferi imkanı sunar ve Chatex'te çok az bir parayla bile kripto para alıp-satabilirsiniz.

Chatex OTC Programı ve Exchange API bağlantıları sayesinde Bitcoin ve diğer kripto paraları piyasa fiyatlarından satın alabilirsiniz. İster arkadaşınıza kahve parası gönderin, isterseniz çalışanlarınıza maaşlarını ödeyin. Hepsi Chatex'te! Chatex'e katılmak için tıklayın: http://bit.ly/ChatexWebBot

Chatex Bot Nasıl Kullanılır?

Öncelikle Chatex Telegram botuna buradan katılmanız gerekiyor. Katıldıktan sonra karşınıza "Başlat"  dil seçeneği çıkacak, Türkçe dilini seçmeniz yeterli.

Hemen ardından "Kaydol" ya da karşınıza "I newbie" şeklinde çıkabilir. Bu butonuna tıklayın ve ülke olarak Türkiye ya da bulunduğunuz ülkeyi seçin. "I Accept" butonuna 2 defa tıklayın. Şimdi ise kullanıcı adı girmeniz kaldı. Bir kullanıcı adı girin ve ardından cep numaranızı girin. Cep numarası girmek opsiyoneldir, isterseniz sonradan da girebilir ve bu adımı atlayabilirsiniz.

Tebrikler! Artık kripto para alıp satabileceğiniz, saklayabileceğiniz ve transfer edebileceğiniz cüzdanınız oluşturuldu.

Chatex'te Bitcoin Nasıl Satın Alınır?

Kendi araştırlamarınız sonucu hızlı bir şekilde Chatex'ten Bitcoin satın almak isterseniz, Chatex Telegram botu ana menüsünde "Borsa" butonuna tıklayın ve ardından "Satın Al" düğmesine dokunun.

Örneğin Bitcoin satın almak isterseniz, öncelikle, BTC satın almak istediğiniz itibari para birimini (TL, Dolar, Euro vb.) seçin. Ardından ödeme yöntemini seçin. Karşımıza Enpara e Akbank seçeneği çıkıyor. Size uygun olanı seçin.
Satıcıyı seçtikten sonra satıcı ve anlaşma şartları hakkındaki bilgilerini kontrol edin. Ardından "Satın Al" butonuna dokunun ve satın almak istediğiniz BTC miktarını girin. Satın alma miktarınız satıcı tarafından belirtilen limitleri karşılamalıdır. Ardından miktarı tekrar kontrol edin ve "Onayla" ya dokunun. Satıcı yanıt verene kadar bekleyin.

Satıcı teklife yanıt verdikten sonra ödemeyi gerçekleştirin ve yalnızca "Para aktarıldı" seçeneğine dokunun. Satıcı parayı aldığını onayladıktan sonra işlem tamamlanacak ve Bitcoin ya da aldığınız kripto para Chatex cüzdanınıza otomatik olarak aktarılacaktır.

Chatex Botuna Katıl: http://bit.ly/ChatexWebBot
Chatex Türkçe Telegram Sohbet: http://bit.ly/ChatexTRTelegram
Chatex Web Sitesi: http://bit.ly/ChatexWebSitesi
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski