%50 İndirimli Token Satışı Sunan ProBit! 🔥

probit

Probit Web: http://bit.ly/Probitbilgiveuyeliklinki

ProBit, Hyunsu Do (CEO) ve Steve Woo (CTO) tarafından Kasım 2018'de kurulan bir kripto para borsasıdır. Güney Kore merkezli ProBit Global borsası, web sitesini incelediğimizde gelişmiş ve kullanıcı dostu bir arayüzle kullanıcılarını karşılıyor. Probit Exchange, kripto para topluluğu için Trade'den IEO'ya kadar çeşitli platform hizmetleri ile birlikte geliyor.

ProBit'e göre, platformun eşleştirme motoru saniyede 1.500.000'den fazla işlemi gerçekleştirebilir ve bu da onu var olan en hızlı borsalardan biri yaptığı ifade ediliyor. ProBit Whitepaper'ına göre, global kripto para platformu oldukça gelişmiş ve erişilebilir bir web sitesini kullanıcılarına sunuyor. Ayrıca ProBit'te 150'den fazla kripto para birimi bulunuyor.
Ticaret Deneyimi

ProBit ekibinin yaptığı açıklamaya göre, kullanıcı deneyimi ve kullanım kolaylığına öncelik verecek şekilde tasarlanmıştır. Probit, trader için en alakalı ve yaygın bilgileri gösteren, kullanıcı tercihine göre ayarlanabilen, tamamen özelleştirilebilir bir gösterge panosu yerleştirmeyi sunmakta.

Daha Fazla Kripto Para

ProBit, 150'den fazla para biriminin bulunduran bir platformdur. Yapılan açıklamaya göre, yeni para birimlerini listelemeyi hedefliyorlar.

Yüksek Güvenlik

Bir borsa için en önemli konulardan biri de güvenliktir. ProBit ekibinin açıklamasına göre, ProBit'in kullanıcılara sunduğu üç temel güvenlik özelliği vardır. Çevrim dışı veya soğuk cüzdan, dijital varlıkların %95 veya daha fazlasını soğuk cüzdanlarda saklayarak kullanıcılarını hırsızlık veya kayba karşı koruduğunu iddia ediyorlar. Ayrıca, verileri depolamak için güçlü bir şifreleme programı da mevcut olduğunu aktarıyorlar.

Referans Programı

ProBit Exchange kullanıcılarına, arkadaşlarını tavsiye edip, tavsiye ettikleri kişinin gerçekleştirdiği alım satım ücretinin %10-30'unu ödül olarak alabilecekleri bir referans programı sağlar.

PROB Token

PROB, ProBit'in yardımcı bir token'ıdır. PROB sahipleri; komisyon indirimleri, stake ödülleri ve referans bonusları olmak üzere PROB Token'dan çeşitli avantajlar elde eder.
IEO Launchpad

ProBit ekibi tarafından incelenen ve desteklenen en son IEO tekliflerine katılabilirsiniz. Borsada neredeyse her hafta yeni teklifler var. ProBit, bir projeyi başlatmadan önce kapsamlı bir incelemeyi kolaylaştırır, token dağıtımı ve listelemesinden sorumludur.
ProBit Exclusive 🔥

Web sitesinde yer alan bilgiye göre, ProBit Exclusive ile %50'ye varan bir indirimle popüler kripto para token'larını kendi araştırmalarınız sonucu satın alabilirsiniz. Bu satışlarda mevcut olan token miktarı sınırlıdır, bu nedenle önceden planlamanız gerekebilir.
Trade Yarışmaları

ProBit trader'ları, performansınıza bağlı olarak belirli token'larla ticaret yapabilir ve ödüller kazanabilir. Yarışmaların çoğunun, giriş için uygun olmak için belirli bir miktarda ProBit'in kendi token'ı olan PROB'a sahip olmanız gerekiyor.

ProBit Stake

ProBit'in web sitesinde yazan bilgilere göre, PROB Token'larınızı belirli bir süre kilitleyerek kazanç elde edebildiğinizi ifade ediyorlar. Stake hakkında daha fazla detaya buradan bakabilirsiniz.
Platforma web üzerinden erişmenin yanı sıra, ProBit mobil uygulamasını da kullanabilirsiniz.

Mobil uygulama

ProBit, tüm Android cihazlarda kullanılabilen bir mobil uygulamaya sahiptir. Piyasalar, alış ve satış, tüm dijital cüzdanlar, stake etme ve diğer temel özellikler dahil olmak üzere borsanın ana özelliklerine erişmenizi sağlar.
Emirlerinizi yönetebilir, kripto para transferleri, hareket halindeyken deneyimi kolaylaştırır. Maalesef ProBit şimdilik iOS cihazlarda bulunmuyor.

ProBit 2. Yıl Dönümü Etkinliği

💰Toplam Ödül Havuzu: 50.000 USDT
🧭1 Kasım 2020, 00:00 KST - 30 Kasım 2020, 23:59 KST
Aşağıdaki 3 adımı tamamlayan ilk 1.000 kişi için 25 USDT
1- Aşağıdakilerden herhangi biri için minimum 5.000 USDT hacim gerçekleştirin yapın:
🔹BTC (KRW ve USDT çiftleri)
🔹ETH (BTC, KRW ve USDT çiftleri)
🔹XRP (BTC, KRW ve USDT çiftleri)
🔹BTCBULL (KRW ve USDT çiftleri)
🔹BTCBEAR (KRW ve USDT çiftleri)
🔹BTCHEDGE (KRW ve USDT çiftleri)

2- En az 1 ProBit'e özel abone olun https://www.probit.com/en-us/exclusive
👉4 Exclusives Kasım ayında yapılacak!

3- Bituniverse'de ProBit Grid Trading'i kurun
Düşükten al / yüksekten sat gibi işlemlerin otomatik olarak nasıl kuracağınızı öğrenin

💥500 USDT Lucky Draw (50 kazanan)

Ek piyango biletleri kazanmak için
🚀 VIP 1'e kadar seviye (5 piyango bileti)
🚀 VIP 2'ye kadar seviye (10 piyango bileti)
🚀 VIP 3'e kadar seviye (15 piyango bileti)
🚀 VIP 4'e kadar seviye (20 piyango bileti)
🚀 VIP 5'e kadar seviye (25 piyango bileti)
🚀 VIP 6'ya kadar seviye (30 piyango bileti)

ProBit Türkçe Telegram: https://t.me/ProbitTurkish

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski