Ödüllü Utopia Yarışması Yeniden Başladı! Kazanmaya Devam!

utopia ecosystem

Utopia Türkçe indir:


Aylardır süren Utopia Resmi Türkiye yarışmasında en son yarışmasında toplamda 1000 Crypton (CRP) dağıttık.

Şimdi yeni bir yarışma ile karşınızdayız! Tam 2 hafta sürecek olan Utopia Resmi Türkiye'nin ödüllü yarışması tekrar başlıyor!

Yarışma bugün başlıyor: Utopia Resmi Türkiye kanalına katıl ve 25 Kasım - 10 Aralık arası aktif olan ve sohbete katılanlara 40'ar CRP'den toplamda 1000 CRP dağıtılacak!

Yarışma detayları:

  • Utopia programını indir ve kanala katıl.
  • İlk hafta en aktif 10 kişiden biri ol 40 CRP kazan!
  • İkinci hafta da en aktif 10 kişiden biri ol yine 40 CRP kazan!
  • Bununla da bitmiyor, 2 hafta boyunca rastgele 5 kişiye de 40'ar CRP dağıtılacak!
  • Aktif ve sohbete katılım çok önemli


Yarışmaya katılmak çok basit! Öncelikle Utopia uygulamasını bilgisayarımıza (Windows, Linux ya da Mac) indirip kuruyoruz. Ardından Utopia Resmi Türkiye kanalına katılıyoruz. "Aktiflikte online olma süresi ve sohbete katılma gibi etkenler önemlidir."

Programın kurulumu ve kanala katılma konusunda detaylı anlatım:

Not: Birden fazla "Utopia Resmi Türkiye" kanalı mevcut. Hangisi olduğuna emin olamazsan eğer özel anahtar ile arama yapabilirsin. Özel anahtar: 7CB173F09708525F7438FE58D530572E

Utopia Programı Kurulum ve Utopia Resmi Türkiye Kanalına Katılım

Utopia ekosistemine katılmak için öncelikle buradan programı indirmeniz gerekiyor: http://bit.ly/UtopiaTürkçeİndir Windows dışında Mac ve Linux destekleri de mevcut.

İndirdikten sonra "Setup" dosyasını açıyoruz. İlk açılış ekranında bizi dil seçeneği karşılıyor. Türkçe dilini seçebilirsiniz. Tamam butonuna bastıktan sonra karşımıza gelen ekranda ileri diyoruz. Kurulum tamamlandığında ise karşımıza bu ekran çıkıyor.

Bu noktada "Bitir" butonuna tıklamanız yeterli.

Programın Kullanımı ve Kanala Katılma

Programı çalıştırdığımızda karşımıza oturum aç ve yeni hesap oluştur seçeneği bizi karşılıyor. Ve buradan yeni hesap oluştur butonuna tıklıyoruz.


Bizi "Utopia'a hoş geldiniz" ekranı karşılayacak. Sonraki butonuna tıklıyoruz. Şimdi ise bilgilerimizi gireceğimiz ekrana geldik. Rumuz yani üyelik adımızı giriyoruz. Gerçek adınızı ve soyadınızı girmeniz gerekmiyor. Tamamen sizin tercihiniz, ama rumuz kısmını doldurmalısınız.

Bundan sonraki işlem ise şifre belirleme. Güçlü ve tahmin edilmesi güç bir şifrenizi iki kutucuğa da yazıyorsunuz ve sonraki butonuna tıklıyorsunuz.

Dikkat: Karşımıza çıkan sayfada Utopia ekosistemine destek olmak ve karşılığında ödül kazanmak için "Madencilik" yapmak isteyip istemediğimizi soracak. Burada kişisel tercihinize göre hareket edebilirsiniz, ama eğer madencilik yapmayı istemiyorsanız "Madenciliği Etkinleştir" seçeneğini mutlaka kaldırmalısınız.

Karşımıza "Yeni özel anahtarı oluşturuluyor" ekranı gelecek. Biraz bekleyin, çok sürmeyecektir.

Ve Programımızın kurulumu tamam, Utopia ekosistemine hoş geldiniz! 😊

Programın hoş geldiniz ekranı bizi karşılıyor. Sistemi daha iyi anlayabilmek adına karşımıza çıkan ekrandaki yazıları dilerseniz okuyarak sonraki butonuna tıklayarak devam ediyoruz ve en son kapat butonuna tıklıyoruz.

Utopia Resmi Türkiye Kanalına Nasıl Katılırım?


Utopia ekosistemine katılmak için ihtiyacımız olan programı kurduktan sonra şimdi "Utopia Resmi Türkiye" kanalına katılmamız kaldı. Unutmadan hatırlatalım tekrar, haftalık ödülü ekosistem içinde yani programın içerisinde en aktif olan kişiye verecekler. Programın içerisinde web tarayıcısından tutun mail adresine, Telegram gibi sohbet odaklı kanallar mevcut. Hadi programa biraz göz atalım ve kanala nasıl katılabiliyoruz bir bakalım. Kanala katılabilmek için öncelikle yukarıdan araçlar sekmesine tıklayın, ardından kanal yöneticisi butonuna tıklayın. Doğrudan bir kanala katılmak için kanal arama sayfasına yönleneceksiniz. Buraya "Utopia Resmi Türkiye" yazmanız yeterli.

Dikkat: Kanal aramasında kanallar hemen çıkmıyorsa senkronize ediyor yani ekosistemdeki tüm kanalları size sunmak için hazırlıyor demektir.

Ek olarak: Birden fazla Utopia Resmi Türkiye kanalı mevcut, doğru kanalın hangisi olduğuna emin olmak için yukarıda görselde işaretlediğimiz kanalı logosundan tanıyabilir ya da isterseniz kanalın özel anahtarı ile arama yapabilirsiniz. Özel anahtar: 7CB173F09708525F7438FE58D530572E

Kanala Başarıyla Katıldınız!

Utopia Türkçe indir:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski