Stake Hizmeti Sunan Goldexco Nedir? Stake Nasıl Yapılır?

Goldexco.in

Türkiye'dekiler Neden Kripto Staking'i Araştırmalı?

Kripto para endüstrisinin Türkiye'de ne kadar popüler olduğunu söylemeye gerek yok. Türkiye, 2017 yılından bu yana, en çok kripto para kullanıcısı olan ülkelerden biri olarak biliniyor.

İnsanlar kripto paraları sahiplendi, dünyada yükselen enflasyon da işin içine yeni para birimleri arayışına girdiler. Kendi araştırmalarınız sonucu kripto para endüstrisinin avantajlarını değerlendirmek gerekiyor.

Satıcılardan alışveriş ve satın alma dışında yapabileceğiniz çok şey var. Borsalara girerek trade yapabilirsiniz, edebilirsiniz, ya da artısı ve eksisi ile risklerini ölçerek stake ederek gelirinizi arttırmayı deneyebilirsiniz.

Stake etmek ilgi çekici geliyor değil mi? Stake nedir bir bakalım.

Kripto Staking Nedir?

Goldexco ekibinin yaptığı açıklamaya göre, Kripto Staking Blockchain ağını sürdürmek için gereken enerji tüketimi için bir çözüm olan kripto paralara bir alternatiftir. Bu yeni teknolojiyle, madencilerin işlemleri doğrulamasına gerek yok.

Bunun yerine, ödül almak için kripto para birimlerini kilitleyen madenciler var. Süreç, madencilere rastgele yeni bloklar yaratma hakkı veren Proof of Stake protokolüne dayanmaktadır. Kilitlenen miktar ne kadar büyükse ödülü alma şansı o kadar artar.

Ödülleri hesaplamak için, madencinin faaliyeti veya enflasyon oranı gibi dikkate alınan birçok faktör vardır.

Kripto Staking'in Faydaları Nelerdir?

Goldexco ekibinin yaptığı açıklamaya göre, her şeyden önce, kripto para Blockchain ağındaki varlıkları çeşitlendirmenin ve işlem ücretlerini düşürmenin harika bir yoludur. Stake gücünüzü diğerleriyle bir stake havuzunda birleştirmeyi seçerseniz daha da iyi.

Çok fazla enerji gerektirmez ve en iyi yanı, herkesin katılabilmesidir! Güçlü bir madencilik ekipmanına sahip olmanız gereken madencilikten farklı olarak, stake etmek herkes içindir. Sadece uygun bir cüzdana ihtiyacınız var.

Kullanımı kolay, madencilikten çok daha iyi ve pasif gelir elde etmenin harika bir yolu olduğunu ifade ediyorlar.

Türkiye'de PoS Var mı?

Aslında Türk kullanıcılarına dijital para kilitlemeleri de dahil olmak üzere pek çok özellik sunan bir Bitcoin Trading platformu var - GoldexcoEkibin açıklamasına göre Türkiye'de doğru ve önemli hizmetler verdiklerini ifade ediyorlar:

● Kullanıcılara güvenli bir soğuk cüzdan sağlar;

● Yüksek piyasa değeri olan kripto para birimleriyle çalışır; BTC ve USDT

● Yeni gelenleri demo ticaret platformları aracılığıyla eğitir;

● Kullanıcılara pasif gelir elde etme seçeneği sunar.

Platformun arkasındaki ekibin, yakında çıkaracakları kripto para alışveriş kartı gibi yeni özellikler geliştirmeye devam ediyor.

Sonuç

Dünyada enflasyon artarken bir alternatife sahip olmak kesinlikle önemli bir detay. Yaşadığımız ülke ne olursa olsun, daha iyi bir yaşam tarzına sahip olmak için bağımsız olmamız gerektiği daha net hale geldi.

Kripto para birimi endüstrisi özgürlük, güvenlik, çeşitlilik sunar, ancak en önemlisi - insanların bu zor zamanların üstesinden gelmesine yardımcı olur.

Kendi araştırmalarınız sonucu, artı ve eksilerini hesap ederek ve ayrıca risklerini de iyice anlayarak Stake etmeyi düşünebilirsiniz.
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski