5 Milyon Kullanıcısı Olan Crypto.com'a Türkçe Dil Desteği Geldi!

Crypto.com'a Türkçe Dil Desteği Geldi
Crypto.com resmi Türkiye kanalı: https://bit.ly/2XMDksM

5 milyon kullanıcıya ulaşan çok fonksiyonlu kripto para şirketi Crypto.com'dan Türk kullanıcılarını sevindiren bir haberi bugün resmi Türkiye Telegram kanalından paylaştı.

Daha önce %50 indirimli Bitcoin satışı ve 50 dolar bonus ödülü vererek kendinden söz ettiren Crypto.com, Türk kullanıcılarını çağrısını dikkate alarak Türkçe dil desteği getirdiğini duyurdu. Türkçe telegram kanalından ve resmi Twitter hesabınan tweet atan Crypto.com, Merhaba! diyerek Türk kullanıcılarına Türkçe dil desteğinin geldiğinin haberini verdi.

Artık Türkiye'deki kullanıcılar, Crypto.com (APP) uygulamasını ve Exchange'i Türkçe şekilde kullanabilirler.

Crypto.com uygulamasını Türkçe kullanabilmeniz için öncelikle uygulamayı açın, sol üstten ayarlara basın Language kısmına gelin. Oradan Türkçe dilini seçerek Crypto.com'u Türkçe kullanabilirsiniz.
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski