Crypto.com, Bitcoin Cash Network Yükseltmesini Desteklediğini Duyurdu!


Crypto.com resmi Türkiye kanalı: https://bit.ly/2XMDksM

Crypto.com, 15 Kasım 2020'de gerçekleşecek olan Bitcoin Cash (BCHC) Ağ Yükseltmesini destekleyeceğini açıkladı. İki rakip BCH istemcisi, Bitcoin ABC ve Bitcoin Cash Node arasında bir zincir bölünmesi olması bekleniyor.

Mevduat ve Para Çekimleri Askıya Alınacak

Ağ Yükseltmesi sırasında ve sonrasında Crypto.com kullanıcılarının fonlarının güvenliğini sağlamak için, 15 Kasım 2020 saat 13:00'te (TSİ) başlayarak hem Crypto.com Uygulaması hem de Crypto.com Exchange'de BCH para yatırma ve çekme işlemlerini askıya alacağını duyurdu. Ağ, 15 Kasım 2020'de veya sonrasında stabilize olacağı da aktarılanlar arasında. Ayrıca diğer gelişmeler için Crypto.com Türkçe Telegram kanalını takip edebilirsiniz.

Yeni DeFi Cüzdan Özellikleri: Çoklu Cüzdanlar ve Ethereum Testnet Desteği

Crypto.com, DeFi Cüzdan için iki yeni özellik sunduğunu açıkladı: Çoklu Cüzdanlar ve Ethereum Testnet Desteği.

Çoklu Cüzdan özelliği ile kullanıcılar artık Crypto.com DeFi Cüzdan uygulamasında yeni cüzdanlar oluşturarak veya mevcut cüzdanları içe aktararak birden fazla cüzdana sahip olabilirler. Kullanıcılar ayrıca Crypto.com DeFi Cüzdanlarından Crypto.com Uygulamasına bağlanmak istedikleri cüzdanı seçebilirler.

Birden fazla cüzdan sahibi olmanın yanı sıra, kullanıcılar cüzdan ağlarını Mainnet'ten Ethereum Testnet'lere (Ropsten, Kovan, Rinkeby ve Goerli) bugünden başlayarak daha sonra eklenecek daha fazla Test Ağı ile değiştirebilirler.

Ethereum Testnet desteği ile DeFi Cüzdan kullanıcıları, gerçek paralarını kaybetme riski olmadan Testnet blok zinciri üzerinde test işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirler.

Çoklu Cüzdanlar ve Ethereum Testnet Desteği hakkında daha fazla ayrıntı için SSS bölümümüzü ziyaret edin.

Crypto.com resmi Türkiye kanalı: https://bit.ly/2XMDksM
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski