Crypto.com Bakıma Giriyor, 6 Saat Kapalı Kalacak! Yeni Özellik mi Geliyor?

Crypto

Crypto.com resmi Türkiye kanalı: https://bit.ly/2XMDksM

Çok fonksiyonlu kripto para şirketlerinden olan Crypto.com, uygulamasının ve borsasının bakıma gireceğini duyurdu.

Crypto.com App, Exchange ve Crypto.com Pay'in Türkiye saatiyle 18 Kasım 02:00'de bakıma gireceğini ve bu bakımla birlikte tüm ticari işlemlerin yaklaşık 6 saatlik kesintiye uğrayacağı açıklandı.

Crypto.com'a Yeni Özellik mi Geliyor?

Popüler kripto para şirketi Crypto.com'un resmi Türkiye Telegram kanalında bakım duyurusunu yapan yetkililer, duyurunun hemen altına "Spoiler Margin Trade 🔥🔥" ifadesini eklediler. Bu da kullanıcılarda Crypto.com'a Marjin işlemleri mi geliyor heyecanı yarattı. Ayrıca, 21 Ekim'de Crypto.com'un CEO'su Kris Marszalek ile gerçekleşen AMA etkinliğinde de Crypto.com'a Marjin işlemlerinin geleceğini de ifade etmişti. İşte paylaşımın tamamı:


Crypto.com resmi Türkiye kanalı: https://bit.ly/2XMDksM

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski