Utopia Ödüllü Yarışması Başladı!

utopia ecosystem

Utopia Türkçe indir:


Aylardır süren Utopia Türkiye yarışmasında en son yarışmasında toplamda 1000 Crypton (CRP) dağıttık.

Şimdi yeni bir yarışma ile karşınızdayız! Tam 2 hafta sürecek olan Utopia Türkiye'nin ödüllü yarışması yarın başlıyor!

Yarışma bugün başlıyor: Utopia Türkiye kanalına katıl ve 6 Ekim - 20 Ekim arası aktif olan ve sohbete katılanlara 40'ar CRP'den toplamda 1000 CRP dağıtılacak!

Yarışma detayları:

  • Utopia programını indir ve kanala katıl.
  • İlk hafta en aktif 10 kişiden biri ol 40 CRP kazan!
  • İkinci hafta da en aktif 10 kişiden biri ol yine 40 CRP kazan!
  • Bununla da bitmiyor, 2 hafta boyunca rastgele 5 kişiye de 40'ar CRP dağıtılacak!
  • Aktif ve sohbete katılım çok önemli


Yarışmaya katılmak çok basit! Öncelikle Utopia uygulamasını bilgisayarımıza (Windows, Linux ya da Mac) indirip kuruyoruz. Ardından Utopia Türkiye kanalına katılıyoruz. "Aktiflikte online olma süresi ve sohbete katılma gibi etkenler önemlidir."

Programın kurulumu ve kanala katılma konusunda detaylı anlatım burada: https://www.kriptosozluktv.com/2020/03/500-tl-lik-bitcoin-kazanma-sansi.html

Utopia Türkçe indir:
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski