Ödüllü Kripto Sözlük Turnuvasında Son Günler!

kripto sözlük
Geçtiğimiz dönemlerde başlattığımızda 1.500 dolar ödüllü Kripto Sözlük Turnuvasını, Crypto.com'da gerçekleşecek olan bonus ücretlerindeki güncellemeden kaynaklı erkenden bitirme kararı aldık. Bu sebeple katılmak için son günleriniz!

Daha önce tam 1.000 dolar ödül dağıttığımız turnuvanın 2. turunda Crypto.com bonus oranlarının düşmesiyle birlikte bitirdiğimiz Kripto Sözlük turnuvasının çekilişi çok yakında gerçekleştirilecek ve tüm platformlarımızda çekiliş sonuçları duyurulacak! Tüm sorularınız için turnuvaya özel açtığımız Telegram kanalından bize ulaşabilirsiniz.

Turnuva ile ilgili tüm detaylar burada!

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski