Kripto Para Ticaret Botu Platformunu 1 Yıl Ücretsiz Kullanma Fırsatı!

tradesanta

TradeSanta Üyelik: http://bit.ly/tradesantalink

Otomatik kripto para ticareti için bulut tabanlı bir yazılım olduğu ifade edilen TradeSanta, kuruluşundan bu yana en büyük satışı başlattığını duyurdu. Kripto para pazarındaki zorlu zamanlarda destekleri için tüm uzun süreli kullanıcılarına teşekkür etmek için iyi bir zaman olduğunu ifade eden TradeSanta ekibi, şimdi ise %50 indirimli yıllık paket satın alanlara, bir yıl ücretsiz abonelik sunuyor

Kampanyalı teklif; Basic, Advanced ve Maximum dahil olmak üzere tüm planlar için geçerli. Ayrıca ücretli bir aboneliğini olan kullanıcılar da TradeSanta destek ekibiyle iletişime geçmesi halinde kampanyadan yararlanabilecekler. Destek ekibi bunun için kullanıcılarını beklediği ifade ediliyor.

TradeSanta kripto para ticaret botu, büyük birçok borsadaki trader'ların bir adım önde olmaları için otomasyon araçları sağladığı iddia ediliyor. Platform, 2 yıldan fazla süredir gündelik ve deneyimsiz trader'lar için kolay adaptasyon seçenekleri sunmak için çalıştığı da ifade ediliyor.

Tradesanta ekibinden aldığımız bilgiye göre, yazının yazıldığı sırada 73 bin 278'den fazla aktif kullanıcı hizmetten yararlanıyor ve ayrıca, 15 bin 611 ticaret botu ve 2.672.496 adet anlaşmayı işleme almış bulunuyor.

Sanal ve manuel ticaretin yanı sıra, DCA ve grid stratejileri ile birlikte risk yönetimi araçları ve teknik göstergeler de TradeSanta'yı tercih eden ve kripto para ticaret botları aracılığıyla 7/24 işlem yapan birçok kişinin kullanımında bulunduğu da aktarılanlar arasında.

Siz de kendi araştırmalarınız sonucu TradeSanta'yı denemek isterseniz, ücretsiz deneme hesabınızı hemen kullanabilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü soruyu Telegram kanalındaki topluluğuna iletebilirsiniz.

Bu botlar harika görünse de, bir uyarı gerekiyor. Ticaret botu ve otomatik ticarete başlamadan önce yatırım konusunda giriş ve çıkışlarını anladığınızdan emin olun. Detaylı araştırmalar sonucu yatırım yapmaya ve kaybetseniz de üzülmeyeceğiniz bir rakamla girmeye dikkat edin. Bu tür yazılımlar sihirli birer yazılım değillerdir. Dolayısıyla para kazanma şansınız olduğu gibi para kaybetme ihtimalinizin olduğunu bilin.
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski