Crypto.com 5 Milyon Kullanıcıyı Aştı ve Stake Oranlarını Değiştirdi! 🔥🔥🔥

crypto.com

50 dolar bonus için kayıt:
Crypto.com Türkçe Telegram:

Tek bir platform üzerinden çok fonksiyonlu kripto para hizmeti veren Crypto.com, 5 milyonun üzerinde kullanıcıya ulaştığını duyurdu. Crypto.com için bu dönüm noktası, 3 milyon kullanıcı sayısına ulaştıktan sadece üç ay sonra gerçekleşti ve dünya çapında giderek daha fazla insan Crypto.com'u tercih etmeye devam ediyor.

Dönüm noktası için Crypto.com'un kurucu ortağı ve CEO'su Kris Marszalek şunları söyledi:
Crypto.com, yalnızca 12 ayda platformda 1 milyon kullanıcıdan 5 milyonun üzerine çıktığı için çok şanslı. Her cüzdanda kripto para birimi vizyonunu gerçekleştirme konusunda tutkulu olduğumuz kadar, inanılmaz derecede bağlı bir kullanıcı tabanımız var. Bu yolculukta müthiş destekleri için tüm müşterilerimize teşekkür ederim. Sizlere iyi hizmet verebilmek için şirketin her alanında hızla gelişmeye devam edeceğimize söz veriyoruz.
Crypto.com CRO Stake Oranlarını Değiştirdi!

Crypto.com'un Türkçe Telegram kanalında paylaşılan bilgiye göre kullanıcıların geri bildirimine kulak veren Crypto.com, CRO stake oranlarını güncelledi:

Güncelleme şu şekilde:
1% ➡️ 2% Esnek Hesap
2% ➡️ 4% 1 Aylık Stake
4% ➡️ 6% 3 Aylık Stake
6% ➡️ 10% 6 Aylık Stake

Daha fazla bilgi için: https://t.me/Cryptocom_TR/199972

50 Dolarlık Bonus İçin Son Günler!

Crypto.com'un uzun süredir devam eden 50 dolar bonus kampanyası 1 Kasım'da yani 22 gün sonra sona eriyor.

50 dolar bonusu kaçırmamak ve toplam ödül değeri 1.500 dolar olan Kripto Sözlük turnuvasına katılmak için Crypto.com üyelik işlemlerini buradan gerçekleştirip Ruby Steel (kırmızı) karta başvurmanız ve 180 günlüğüne 1.000 CRO'yu kilitlemeniz yeterli! Ardından anında 50 dolarını çekebileceksin ve 180 günün sonunda 1.000 CRO'yu geri iade alacaksın! Detaylı videolu anlatım burada.

Ardından bu formu doldurmayı unutma: http://bit.ly/ikinciturkatilimformu

Unutmayın: şu anki 50 dolarlık bonustan faydalanabilmek için son gün 1 Kasım, sonrasında bonuslar 25 dolara düşecek.

Ayrıca Crypto.com'un Türkçe Telegram'ına da buradan katılmayı unutmayın!

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski