Utopia'nın CRP Coin'inde Yükseliş Başlayacak Mı! (CRP Coin Teknik Analiz)

CRP Coin Teknik Analiz

Gizlilik odaklı ortaya çıkan ve e-mail, web tarayıcı, kripto para madenciliği özelliğiyle kullanıcılarına internetin birçok imkanını bir ekosistem içinde sağlamayı amaçlayan Utopia'nın henüz ZG ve Latoken borsalarında listelenmeye başlayan CRP coin nedir, nasıl alınır gibi analizlere bu yazıda yer vermiştik. Ayrıca Kripto Sözlük'ün de Utopia ağında haftalık olarak devam ediyor. Şu linkten Utopia ağına katılarak siz de bedava CRP coin kazanabilir ve borsaya gönderip Bitcoin, Ethereum veya USDT yapabilir, yani para kazanabilirsiniz.

Bu linkten de ZG borsasındaki CRP coin'lere ulaşabilirsiniz. Bu yazıda CRP coin yükselişe başlayabilir mi diye sorarak CRP coin teknik analizi yapıyoruz. 


CRP Coin Teknik Analiz


Utopia'nın CRP coin'i borsalara yeni girdiği için henüz tam olarak hakettiği değeri bilmek veya iyi bir teknik analiz yapmak için biraz daha beklemek gerekecek ama eldeki ilk veriler ışığında CRP coin'in dönüşü her zaman olmasa da genelde yükseliş olabilen alçalan takoz hattı içerisinde aşağı doğru ilerlediğini söyleyebiliriz. Bu yazıyı yazdığımız an itibarıyla zaten hattın üst desteğini kırmak için zorladığını gözlemliyoruz. Bu takozu kırabilirse şu an 11 cent olan CRP coin'in ilk yükseliş hedefi 13 cent olabilir. 11 cent'tek Fibonacci desteğiyle 12 cent'teki takozun üst direnci arasında bir sıkışma gerçekleşiyor. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir ama bir kısa veya orta vadeli bir yükselişi getirebilir. Ancak tekrar etmekte fayda var. Yeni bir coin olması nedeniyle daha sağlıklı bir teknik analiz yapabilmek için bu coin'in karakteristiğini öğrenmek gerekir, bunun için de zaman ihtiyaç var.

CRP Coin Teknik Analiz
CRP coin alçalan takoz hattında bir süre daha ilermeye devam edebilir, bu durumda da 9 cent karşımıza bir diğer Fibonacci desteği olarak karşımıza çıkar. Siz de CRP coin hakkında bilgi almak ve borsadaki fiyat hareketlerini takip etmek isterseniz bu linklere bakabilirsiniz. 
Utopia'yı indirmek isterseniz; http://bit.ly/UtopiaTürkçeİndir
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski