Anında 15 Dolar Kazan! KickEX'e Depozit Yapanlar 15 Dolarlık KEX Token Kazanıyor! 🔥🔥🔥

KickEX'e Para Yatırın, 15 Dolarlık KEX Token Kazanın!

KickEX'e Para Yatırın ve 15 Dolarlık KEX Token Kazanın!

KickEX kayıt linki: http://bit.ly/KickEXBonusKayit

KickEX borsası; Bittrex'ten KickEX'e 20 dolar değerinde kripto para transfer ederek yeni stabilcoin olan KEX token'dan 15 dolarlık bonus verdiğini ifade ediyor.

Son zamanlarda, Bittrex kripto para borsası, hizmetlerinin Ukrayna, Beyaz Rusya, Burundi, Mali, Myanmar, Nikaragua ve Panama gibi birkaç ülkede yaşayan kullanıcılar için hizmetlerinin kullanımını yasaklandığını duyurdu. KickEX Exchange, bu ülkelerdeki ve dünyanın her yerinde yaşayan trader'lar topluluğunu desteklediğini ve herkese 15 dolar değerinde hoş geldin bonusu olan KEX token'larını sunmaktan mutluluk duyduğunu açıkladı.

15 Dolarlık Bonus Nasıl Alınır?

1️. Bittrex'ten KickEX'e 20 dolar değerinde kripto para transfer edin;
2️. KickEX'te KYC doğrulamasını tamamlayın;
3️. Bittrex hesabınızın ekran görüntüsünü support@kickex.com adresine gönderin. KickEX'e kaydolduğunuz e-postanın aynısı olmalı;
4️. 15 dolar değerinde KEX token bonusu kazanın! Bu, KickEX borsasında alım satım hacimleri için çıkarılan ve ücretleri karşılayan yeni yarı stabilcoin'dir;
5️. KickEX'te limitsiz ticaret!

Kampanya, herhangi bir ülkeden yeni kullanıcılar ve henüz para yatırmamış olanlar (yasak ülkeler listesinden olmayanlar) için geçerlidir ve 30 Eylül 2020'ye kadar sürecek.

KEX Token Nedir?

KEX, ticaret kanıtı ve Kick Ekosisteminde sabit bir fiyatla desteklenen KickEX borsasının yarı kararlı bir token'ıdır. KEX token'ı, yatırımcılara KickEX borsasındaki işlem hacimleri için ödüllendirilir.

Bir trader, ödediği her 2 USDT'lik komisyon için 1 KEX alır.

Şu anda, KEX token'ları yalnızca KickEX borsasında mevcuttur, ancak yakın gelecekte KEX, Ethereum blok zincirinde bir ERC-20 token'ı haline gelecektir. KickEX borsasında, KEX token'ı diğer tüm kripto para birimleri ve token çiftler ile işlem görecek ve böylece BTC, ETH ve USDT gibi ana kripto para birimi haline gelecektir.

KEX Token Nasıl Kullanılır?

KickEX cüzdanlarında token bulunduran trader'lar için borsadaki işlem ücretlerini düşürmek için kullanılır. KickEX ücret yapısı ve KEX token kapsamı hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz;

KickRef referans programı ile kazancınızı 5 dolarlık bir ücret karşılığında işlem yapmadan çekmek için;
Borsanın karşı tarafları, KickEX broker'ları, pazar yerleri, bir kaynak yaratma platformunda ve diğer ortaklar arasındaki anlaşmalar için, Kick Ecosystem içinde 1 dolarlık sabit fiyatı olan yarı kararlı bir token;

888.888 dondurulmuş KickTokens Frozendrop'un buzunu çözmek için.

Buradan KEX token hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

KickEX'in kampanya hakkında mesajı şu şekilde:
KickEX'e para yatırın KickEX'ten 15 dolarlık KEX bonus kazanın ve yeni bir stabilcoinin ilk sahiplerinden biri olun!


KickEX'e kaydolun: 
http://bit.ly/KickEXBonusKayit
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski