Crypto.com (CRO) Fiyat Analizi: Yükseliş mi Geliyor?


CRO son bir aydır düşüş eğiliminde. Ancak eğilim yavaşlıyor olabilir. 20 Eylül'de 0.1677 dolardan 0.1569'a kadar düşüş yaşadı. CRO'nun aynı gün grafiklere göre 0.1413 dolara iğne attığı görülüyor.

Yukarıdaki 4 saatlik grafiğe göre CRO, yükselen üçgen formasyonu olduğunu gösteriyor. Formasyona göre olası bir yükseliş hareketi beklenebilir.

Yazının yazıldığı sırada Crypto.com Coin 0.1551 dolar civarında işlem görüyor, formasyonun gerçekleşmesi durumunda CRO'yu bekleyen direnç seviyeleri; 0.1599, 0.1608, 0.1629, 0.1660 ve 0.1677 dolar.

Bununla birlikte, Parabolik SAR, mum çubuklarının altındaki noktalı işaretler, yazının yazıldığı sırada çok güçlü bir alım sinyali veriyor.

RSI, 55.19 endeks puanı kaydetti alış ve satış baskıları arasında bir denge sürdürmeye devam ediyor.

Crypto.com 50 dolar bonus için kayıt https://platinum.crypto.com/r/kriptosozluk
Crypto.com Türkçe Telegram: https://bit.ly/2XMDksM
Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbetleri
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski