Crypto.com ve Chainlink CRO DeFi İçin İş Birliği Yaptı! 🔥50 dolar bonus için kayıt https://platinum.crypto.com/r/kriptosozluk
Crypto.com Türkçe Telegram: https://bit.ly/2XMDksM


Crypto.com ve Chainlink CRO DeFi yol haritasını güçlendirmek için iş birliği yaptı. Chainlink'in fiyat oracle'ı Crypto.com DeFi Cüzdanına entegre edildi. İlk CRO Merkeziyetsiz Fiyat Referans Verisi: CRO/ ETH & CRO/ USD

Crypto.com'un DeFi tokenleri için merkezi olmayan fiyat feed'lerini sağlamak için Chainlink'in Fiyat Referans Verilerini Mainnet'teki Crypto.com DeFi Cüzdanına başarıyla entegre ettiğini duyurdu. Buna ek olarak, Crypto.com, hızla büyüyen DeFi ekosistemine daha derin bir entegrasyon için hazırlık olarak CRO / ETH için önce merkezi olmayan fiyat referans veri akışlarını başlatacak ve ardından Chainlink Network'te CRO / USD izleyecek.

Crypto.com, Crypto.com DeFi Cüzdanını bu yılın başlarında başlattı ve müşterilere özel anahtarlarının tam sahipliğini veriyor ve CRO tarafından desteklenecek merkezi olmayan finans ekosistemine güvenli ve kullanıcı dostu erişim sunuyor. Chainlink'in Fiyat Referans Verilerinin entegrasyonu, merkezi olmayan fiyat akışlarını doğrudan Crypto.com DeFi Cüzdanına getirerek, kullanıcıların içinde tutulan DeFi varlıkları için oldukça doğru ve şeffaf fiyatlar almasını sağlıyor.
Tüm Chainlink Fiyat Referans Verileri, çoğu diğer birçok ağda milyonlarca doları güvence altına alan önde gelen blockchain DevOps ve güvenlik ekipleri tarafından işletilen Sybil dirençli node operatörlerinden oluşan merkezi olmayan oracle ağları tarafından güvence altına alındı. Her node, tüm ticaret ortamlarında güçlü hacim ayarlı pazar kapsamını koruyan yüksek kaliteli zincir dışı veri toplayıcılardan veri alır. Uygulamalar, birden çok yüksek kaliteli node / veri kaynağından gelen yanıtları bir araya getirerek herhangi bir hata noktasına karşı korunan, yüksek düzeyde erişilebilir, doğru ve manipülasyona dirençli fiyat akışlarına erişebilir. Bu fiyat feed'leri şu anda DeFi genelinde 3 milyar ABD dolarının üzerinde bir değeri güvence altına alıyor.

Daha fazla bilgi için Crypto.com blog sayfasına bakın.

50 dolar bonus için kayıt https://platinum.crypto.com/r/kriptosozluk
Crypto.com Türkçe Telegram: https://bit.ly/2XMDksM
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski