%50'den Fazla Yükselen Işıklar Coin'de Yeni Gelişmeler! 🔥🔥🔥

ISIKC

Türk şirketinden kripto para: Işıklar coin başlığıyla Işıklar coin'in incelemesini sizlerle herhangi bir yatırım tavsiyesi vermeden Kriptosozluktv.com'da 6 Mayıs'ta paylaşmıştık.

Işıklar Coin Web: https://bit.ly/2W3zQk5
Işıklar Coin White Papper: https://bit.ly/3b6nWKy

Platform hakkında detaylar: https://bit.ly/2L0xYm8

Işıklar Grubu bünyesinde yer alan ve sektörde 50 yılı aşkın tecrübesi bulunan Işıklar İnşaat Malzemeleri A. Ş. Blockchain teknolojisi ile Coin dünyasına adım atmalarından bu yana Işıklar Coin, %50'den fazla artış yaşayarak günümüzde 0.70 dolara kadar geldi. Işıklar Coin'in ICO döneminde 0.20 dolardan satışa çıkmasından sonra yatırımcılarının yüzünü güldürmeyi başardı. 


Gün içerisinde 0.70 dolara kadar yükseliş yaşayan Işıklar Coin, yazının yazıldığı sırada ise 0.695 dolardan işlem görüyor ve Işıklar Coin'in Coinmarketcap verilerine göre toplam piyasa değeri ise 1.547.369 Dolar
ışıklar coin

CoinTiger'a Türkçe Dil Desteği!

Işıklar Coin (ISIKC)'in listelendiği kripto para borsalarından olan CoinTiger'a ISIKC ekibinin istediği doğrultusunda Türkçe dil desteği geleceği vurgulandı. Bu sayede ISIKC'ye yatırım yapmış ve kendi araştırmaları sonucu yatırım yapmayı planlayan Türk kullanıcıları, CoinTiger'a gelmesi planlanan Türkçe dil seçeneği borsayı daha kolay şekilde kullanabilecek.

👉Türkçe dil desteğinin yanı sıra CoinTiger borsasının yaptığı bir açıklamaya göre, borsaya toplamda 42 çeşit fiat para (USD, İngiliz Pound vb.) birimi desteği getiriyor.

ışıklar coin

Işıklar Coin'de 2. Tur Satışı 

ICO döneminde 0.20 dolardan satışa çıkan ISIKC, şimdilerde %50'den fazla artarak 0.65 dolarlara kadar yükseldi. ISIKC için 2. satış döneminin ise ekibin yaptığı açıklamaya göre önümüzdeki günlerde başlaması planlanıyor. Işıklar Coin'in yol haritasına (Road Map) aşağıdaki görselden bakabilirsiniz.
ISIKC

1 Işıklar Coin (ISIKC) kaç dolar?

0.20 dolarlardan 0.70 dolara kadar yükseliş gösteren ISIKC, yazının yazıldığı sırada Coinmarketcap verilerine göre son 24 saatte %13'lük yükseliş yaşayarak 0.695 dolardan işlem görmeye devam ediyor. Işıklar Coin'in güncel fiyat bilgisini aşağıdaki Coinmarketcap aracından görebilirsiniz.


Işıklar Coin Web: https://bit.ly/2W3zQk5
Işıklar Coin White Papper: https://bit.ly/3b6nWKy
Platform hakkında detaylar: https://bit.ly/2L0xYm8
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski