Swipe (SXP) ABD Pazarına Giriyor!

Swipe (SXP) ABD Pazarına Giriyor

Swipe, ABD pazarına girmek için resmi olarak yeşil ışık aldıklarını duyurdu

Swipe, regülatörlerin onayını takiben ABD pazarına girmeye hazır. Lansman haberi, SXP tokenlerinin fiyatında bir artışa neden oldu.

200 Milyon Amerikalıya Gelen Swipe Kripto Para Ticaret İşlevselliği


Kripto para cüzdanı ve kart sağlayıcısı Swipe, 18 Ağustos 2020 Salı günü bir tweet'le, hizmetlerini Amerika Birleşik Devletleri'nde başlatmaya hazır olduklarını duyurdu. Duyuruya göre, cüzdanının ve banka kartının, bankacılık ortaklarının lansmanı ardından ABD'de satışa sunulacağı belirtildi.

Swipe'ın ABD pazarına girişi, çoğunlukla ABD ile sınırlı olan şirketin operasyonlarının genişlemesini oluşturuyor. Kripto para kart sağlayıcısı, İspanya, Fransa ve Almanya dahil olmak üzere diğer 31 ülkede hizmet sunuyor.

Swipe, Visa ödeme ağı üzerinden anında fiattan kripto paraya dönüşümler sunuyor. Platform ayrıca, kullanıcıların doğrudan Swipe cüzdan uygulamasının içinden kripto para satın almalarına olanak tanıyor.

Swipe CEO'su Joselito Lizarondo, şirketin ABD genişlemesinin olası sonuçlarını yorumlayarak tweet attı:

"@SwipeWallet'ı #USA'da potansiyel olarak 200 milyondan fazla bireye ulaşmak üzereyiz. Matematik hesabı yap. $ SXP."


ABD'ye genişleyen operasyonlar, kripto para banka kartı sektörünün sürekli büyümesinin bir kanıtıdır. Crypto.com ve Coinbase ile sektöre hakim olmaya çalışan farklı platformlar ortaya çıktı. Nisan ayında, Fold , Bitcoin ödülleri sunan bir kart başlatmak için bir Visa programına katıldı.

Kripto para kartları arenasını keşfetmek isteyen daha fazla platform ve şirket ile, daha fazla kullanıcı kripto para birimlerinin perakende olarak benimsenmesini teşvik edebilecek kripto endüstrisine maruz kalacak.

SXP Fiyatına Tepki Verildi

Duyurunun yayınlanmasının ardından, SXP token fiyatı, kripto para piyasası izleme hizmeti Coinmarketcap'ten gelen verilere göre işlem hacminin önemli ölçüde artması nedeniyle hızlı bir %20 fiyat artışı gördü. Salı günkü yükseliş, son birkaç hafta içinde SXP'nin bu tür ani yükseliş hareketlerinin sonuncusu.

Bu fiyat artışları, çoğunlukla proje etrafında odaklanan bir dizi olumlu gelişmeden kaynaklanıyor. Nitekim, SXP son 30 günde %60'ın üzerinde artış gösterdi.

Ancak bugün, tüm kripto para birimi piyasası, kapitalizasyonunun büyük bir bölümünü kaybet. SXP bir istisna değildir, çünkü fiyat dün 4 dolardan yaklaşık 2.84 dolara kadar düştü. Yazının yazıldığı sırada SXP'nin fiyatı ise 3.16 dolar civarı.

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbetleri
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski