Toplamda 1.000 Dolar Ödüllü Kripto Sözlük Turnuvası Devam Ediyor 🔥🔥🔥

Toplamda 1.000 Dolar Ödüllü Kripto Sözlük Turnuvası Devam Ediyor

Cuma günü Kripto Sözlük Youtube kanalında duyurduğumuz toplamda 1.000 dolar ödüllü turnuvaya katılmak için şansın devam ediyor! Desteğe ihtiyaç duyarsan size özel telegram grubu kurduk, soru sormaktan çekinme: https://t.me/KriptoSozlukTurnuvasi

30 kişilik kontenjan dolmak üzere, acele et! Ayrıca unutma, bu turnuva dahil sonraki tüm turnuvalara katılma hakkı kazanıyorsun!

Gerekli linkler:
👉Kart başvurusu ve 50 dolar bonus için gerekli kayıt linki: https://platinum.crypto.com/r/kriptosozluk
👉Kart başvurusu sonrası turnuvaya katılım linki: https://bit.ly/TurnuvaKatilimFormu

📍Detaylı videolu anlatım: https://youtu.be/5hyQRpb9M3g

Ödüller:
- Crypto.com'dan 50 dolar anında hediye!
- Kripto Sözlük'ten 100 dolar kazanma fırsatı! (Toplam ödül 1.000 dolar, her 3 kişiden 1 kişi 100 dolar kazanacak)
- Ayrıca bundan sonraki tüm turnuvalara katılma hakkı!

Yapman gereken çok basit!

Turnuvaya katılmak ve 50 doları alabilmek için mutlaka referansımızla Crypto.com'a üye olman gerekiyor: https://platinum.crypto.com/r/kriptosozluk

Üye olurken ekranda kriptosozluk yazdığına emin olun! Referansımızla üye olmadıysanız, üye olduktan sonra ilk 5 gün içerisinde ayarlardan "Referal" kısmına gelip Türkçe karakterler olmadan kriptosozluk yazmanız yeterli.

Crypto.com'a üye olduktan sonra, ardından kimlik doğrumala işlemleri yapmalısın, kimlik doğrulama işlemleri genellikle birkaç saat içerisinde gerçekleşiyor.

Sonrasında hesabında 1.000 CRO bulundurman gerekiyor. 1.000 CRO bulundurduktan sonra 1.000 CRO'yu 180 gün kilitleme sözü karşılığı Kırmızı renkte olan (Ruby Steel) karta başvurmanız gerekiyor. Başvuru sonrasında anında 50 dolar senin olacak ve Kripto Sözlük turnuvasından 100 dolar kazanma fırsatı yakalayacaksın!

Kart başvurusu yaptıktan sonra bu forma Crypto.com'a üye olduğun mail adresini yazıp göndermeyi unutma! https://bit.ly/TurnuvaKatilimFormu

1.000 CRO'yu nasıl alabilirsin?

1.000 CRO'yu alabilmek için ister başka bir borsadan anlık olarak 1.000 CRO'ya yetecek kadar Tether, Bitcoin, Ethereum vb. kripto paraları Crypto.com'a gönderebilirsin. Kullandığınız borsada varsa transfer ücreti ve CRO alırken komisyon ücretlerini unutmayın. Yazının yazıldığı sırada 1.000 CRO 172.52 USD yapıyor.

Diğer bir seçenek ise, CRO satın başka bir borsadan, (Huobi vb.) bir borsadan 1.000 CRO satın alıp gönderebilirsin. Transfer ücretini unutmayın.

Kredi kartı ile alabilirsin, bunu Crypto.com uygulaması üzerinden CRO kısmından satın alma kısmına gelince yapabilirsin. Bazı bankalar satın alımına izin vermeyebiliyor, bunun için bankayı arayıp onay vermeniz gerekebilir.

Unutma: kontenjanla sınırlı, kontenjana yetişemezsen ya da bu turnuvada kazanamazsan üzülme, sonraki turnuvalara da katılmaya hak kazanacaksın!

Her türlü sorunu Destek Grubumuzdan sorabilirsin! https://t.me/KriptoSozlukTurnuvasi

Aklındaki tüm soruların yanıtı için videoyu izleyebilirsin!

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbetleri
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski