DAI Coin Nedir? %50 İndirimle DAI Coin Nasıl Alınır? 🔥


%50 indirimli Bitcoin ve 50 dolar bonus için kayıt https://platinum.crypto.com/r/kriptosozluk
Crypto.com Türkçe Telegram: https://bit.ly/2XMDksM

%50 İndirimli DAI Nasıl Alınır?

Crypto.com, Syndicate (indirimli satış) platformunda DAI Coin'i %50 indirimle satacağını duyurdu! Crypto.com Coin (CRO) Stake yapan tüm kullanıcılar, %50 indirimli 500.000 USD değerinde NEO için indirimli satış etkinliğine katılabilecek. İndirimli satış etkinliği bugün yani 4 Ağustos'ta gerçekleşiyor!


Stake İşlemi Nasıl Yapılır?

Crypto.com üyelik işlemi için linke tıklayın. Ayrıca linkimizden üye olan herkese 50 dolar bonus kazanma fırsatı sunuluyor. Sonrasında giriş yapınca Stake&Earn butonuna tıklıyoruz. Ardından Stake CRO'ya basıyoruz ve 10.000 CRO stake ediyoruz. Stake ederek bütün Syndicate (İndirimli Satış) etkinliklerine katılma hakkı kazanırsınız.

Etkinlik günü Crypto.com Syndicate sayfasına giriyoruz, DAI etkinliğine girip "Subscribe Now" butonuna tıklıyoruz. Almak istediğiniz miktarı yazıp onaylıyorsunuz.

Önemli! Etkinlik bitiminden 24 saat sonra Crypto.com'dan size bir mail gelecek. Confirm butonuna basıyoruz. Koşulları kabul edip Accept butonuna basıyoruz.

Dair Coin Nedir?

Dai Coin, 1 Amerikan Doları'na sabitlenmiş, merkezi olmayan, tarafsız, teminat destekli olduğunu iddia eden tıpkı Tether (USDT) gibi bir stabilcoin'dir.

 NEO, Crypto.com Exchange'de listelendi! USDT, CRO ve BTC ile NEO alım-satımı yapabilirsiniz
KNC Coin Artık Crypto.com Soft Staking'de!

Crypto.com Kyber Network (KNC)'ün Crypto.com Soft Staking'e eklendiğini duyurdu. Crypto.com Exchange kullanıcılarının Borsaya yatırılan ve Borsada tutulan KNC'de % 3'e kadar kazanacağını unutmayın.

Crypto.com Soft Staking ile ödüller esnek bir vadede sunulur ve herhangi bir taahhüt süresi gerekmez. Faiz, ilgili kripto para biriminde günlük olarak ödenir.
Crypto.com Exchange, 1 milyon ABD Doları ve üzeri ödül havuzuyla Trading API yarışmasını başlattı!

Crypto.com Exchange REST API ve WebSocket API Sürüm 2'nin (V2) başarıyla piyasaya sürülmesinin ardından, tüm perakende API yatırımcılarını Crypto.com Exchange'e katılmaya ve 11.000 ABD Doları değerinde CRO kazanma şansına sahip olmaya davet ediyoruz. Detaylar burada.

1.'ye: 10.000 USD değerinde CRO
2 ve 10 arası: 5.000 USD değerinde CRO
11. ve 100 arasına: 1.000 USD değerinde CRO
%50 indirimli Bitcoin ve 50 dolar bonus için kayıt https://platinum.crypto.com/r/kriptosozluk
Crypto.com Türkçe Telegram: https://bit.ly/2XMDksM
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski