%50 İndirimli NEO Satışı Yarın Başlıyor ve Anında 50 Dolar Kazan! 🔥🔥🔥 | Crypto.com

%50 İndirimli NEO Satışı Yarın Başlıyor ve Anında 50 Dolar Kazan! | Crypto.com

%50 indirimli Bitcoin ve 50 dolar bonus için kayıt https://platinum.crypto.com/r/kriptosozluk
Crypto.com Türkçe Telegram: https://bit.ly/2XMDksM

Crypto.com 4. yılına göze 30 Haziran'da %50 indirim Bitcoin satışı ile epey kendinden söz ettirmişti. Şimdi ise 28 Temmuz'da yani yarın 24 saat sürecek bir kampanya ile %50 İndirimli NEO satışı gerçekleştirecek.

Ayrıca, Bu linkten kayıt olan herkese 50 Dolar değerinde MCO hediye! Yapmanız gereken ise çok basit! Crypto.com'un Kripto para kartlarından Ruby Steel kartına başvurmanız yeterli! Başvururken 50 MCO'yu 6 ay kilitlemeniz gerekiyor. Merak etme, 6 ay sonra 50 MCO'nu geri alacaksın. Ve sonrasında anında kullanabileceğin 50 dolarlık MCO senin! 🔥

Rehber niteliğinde web içeriğimize de buradan bakabilirsin

Dahası da var! Verdiğimiz linkten kayıt olan yeni kullanıcılar da tam 3 ay boyunca alım satım komisyonu da ödemeyecek ve ilk 30 günlük deposit'lerine %2 bonus kazanacak! Tüm bu fırsatlardan yararlanmak için buradan üye ol!

Not: Referans ile üye olmadıysanız kimlik doğrulamasından itibaren tam 5 gün referans kodunu girebilirsiniz, referans kısmına kriptosozluk yazmanız yeterli!

%50 İndirimli NEO Nasıl Alınır?

Crypto.com, Syndicate (indirimli satış) platformunda NEO Coin'i %50 indirimle satacağını duyurdu! Crypto.com Coin (CRO) Stake yapan tüm kullanıcılar, %50 indirimli 500.000 USD değerinde NEO için indirimli satış etkinliğine katılabilecek. Listeleme etkinliği 28 Temmuz 2020 Salı günü Crypto.com Borsasında başlayacak.


Stake İşlemi Nasıl Yapılır?

Crypto.com üyelik işlemi için linke tıklayın. Ayrıca linkimizden üye olan herkese 50 dolar bonus kazanma fırsatı sunuluyor. Sonrasında giriş yapınca Stake&Earn butonuna tıklıyoruz. Ardından Stake CRO'ya basıyoruz ve 10.000 CRO stake ediyoruz. Stake ederek bütün Syndicate (İndirimli Satış) etkinliklerine katılma hakkı kazanırsınız.


Etkinlik günü Crypto.com Syndicate sayfasına giriyoruz, NEO etkinliğine girip "Subscribe Now" butonuna tıklıyoruz. Almak istediğiniz miktarı yazıp onaylıyorsunuz.

Önemli! Etkinlik bitiminden 24 saat sonra Crypto.com'dan size bir mail gelecek. Confirm butonuna basıyoruz. Koşulları kabul edip Accept butonuna basıyoruz.

Etkinliğe katılmak için davet linkiniz: https://platinum.crypto.com/r/kriptosozluk
%50 İndirimli NEO Satışı Yarın Başlıyor ve Anında 50 Dolar Kazan! | Crypto.com

Elrond topluluğunun dikkatine! Para çekme ve ERD (ERC20) depositleri Crypto.com uygulamasında etkinleştirildi!


NOK, SEK, DKK artık Crypto.com Uygulamasında

Crypto.com App, USD, GBP, EUR, SGD, CAD, AUD, NZD, HKD ve TWD'nin yanı sıra NOK, SEK, DKK'yi de platformlarına ekledi. Tüm detaylar burada.

%50 indirimli Bitcoin ve 50 dolar bonus için kayıt https://platinum.crypto.com/r/kriptosozluk
Crypto.com Türkçe Telegram: https://bit.ly/2XMDksM
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski