%50 İndirimli ALGO ve 50 Dolar Bonus Fırsatını Kaçırma! 🔥🔥🔥

50 Dolar Bonus Fırsatını Kaçırma!
Bu hafta sizlere Crypto.com'dan çok büyük bazı haberlerle geliyoruz! Bu linkten kayıt olun ve %50 Bitcoin satın almanın keyfini yaşayın!

%50 indirimli Bitcoin ve 50 dolar bonus için kayıt https://platinum.crypto.com/r/kriptosozluk
Crypto.com Türkçe Telegram: https://bit.ly/2XMDksM

Crypto.com 4. yılına göze 30 Haziran'da %50 indirim Bitcoin satışını yapmıştı, şimdi ise %50 İndirimle ALGO satışını yapacak!

Ayrıca, Bu linkten kayıt olan herkese 50 Dolar değerinde MCO hediye! Yapmanız gereken ise çok basit! Crypto.com'un Kripto para kartlarından Ruby Steel kartına başvurmanız yeterli! Başvururken 50 MCO'yu 6 ay kilitlemeniz gerekiyor. Merak etme, 6 ay sonra 50 MCO'nu geri alacaksın. Ve sonrasında anında kullanabileceğin 50 dolarlık MCO senin! 🔥

Dahası da var! Verdiğimiz linkten kayıt olan yeni kullanıcılar da tam 3 ay boyunca alım satım komisyonu da ödemeyecek ve ilk 30 günlük deposit'lerine %2 bonus kazanacak! Tüm bu fırsatlardan yararlanmak için buradan üye ol!

Not: Referans ile üye olmadıysanız kimlik doğrulamasından itibaren tam 5 gün referans kodunu girebilirsiniz, referans kısmına kriptosozluk yazmanız yeterli!
Algorand Syndicate (İndirimli Satış)'te Listelendi!

Crypto.com, The Syndicate (indirimli satış) platformunda Algorand token'ını (ALGO) listeledi. Tüm Crypto.com Coin (CRO) stake (kilitleme) yapanlar %50 indirimli ALGO indirimli satış etkinliğine katılabilecek. Listeleme etkinliği 14 Temmuz 2020 Salı günü Crypto.com Exchange'de başlayacak. Detaylar burada.


Crypto.com Exchange, 1 Milyon ABD Dolar ve Üzeri Ödül Havuzuyla Trading API Yarışmasını Başlattı

Crypto.com Exchange REST API ve WebSocket API Sürüm 2'nin (V2) başarıyla piyasaya sürülmesinin ardından, tüm perakende API yatırımcılarını Crypto.com Exchange'e katılmaya ve 11.000 ABD Doları değerinde CRO kazanma şansına sahip olmaya davet ediyoruz. Tüm detaylar burada.

Yarışma Ödülleri:
1.145.000 ABD Doları toplam ödül havuzu şu şekilde dağıtılacaktır:

İlk 1.000 katılımcı 1.000 Dolar değerinde CRO kazanacak.
Kampanya sonunda en yüksek işlem hacmine sahip olan uygun katılımcılara ek bir ödül verilecek:
1.ye - 10.000 USD değerinde CRO
2.ye -10: 5.000 USD değerinde CRO
11. ve 100. arasındaki kişilere: 1.000 USD değerinde CRO

%50 indirimli Bitcoin ve 50 dolar bonus için kayıt https://platinum.crypto.com/r/kriptosozluk
Crypto.com Türkçe Telegram: https://bit.ly/2XMDksM
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski