50 Dolar Bonus Hediye Eden Crypto.com'dan %50 İndirimli ALGO Nasıl Alınır?

%50 İndirimli ALGO Nasıl Alınır?

%50 indirimli Bitcoin ve 50 dolar bonus için kayıt https://platinum.crypto.com/r/kriptosozluk
Crypto.com Türkçe Telegram: https://bit.ly/2XMDksM

Crypto.com 4. yılına göze 30 Haziran'da %50 indirim Bitcoin satışı ile epey kendinden söz ettirmişti. Şimdi ise 14 Temmuz Salı günü 24 saat sürecek bir kampanya ile %50 indirimli ALGO satışı gerçekleştirecek.

Ayrıca, Bu linkten kayıt olan herkese 50 Dolar değerinde MCO hediye! Yapmanız gereken ise çok basit! Crypto.com'un Kripto para kartlarından Ruby Steel kartına başvurmanız yeterli! Başvururken 50 MCO'yu 6 ay kilitlemeniz gerekiyor. Merak etme, 6 ay sonra 50 MCO'nu geri alacaksın. Ve sonrasında anında kullanabileceğin 50 dolarlık MCO senin! 🔥

Dahası da var! Verdiğimiz linkten kayıt olan yeni kullanıcılar da tam 3 ay boyunca alım satım komisyonu da ödemeyecek ve ilk 30 günlük deposit'lerine %2 bonus kazanacak! Tüm bu fırsatlardan yararlanmak için buradan üye ol!

Not: Referans ile üye olmadıysanız kimlik doğrulamasından itibaren tam 5 gün referans kodunu girebilirsiniz, referans kısmına kriptosozluk yazmanız yeterli!

%50 İndirimli ALGO Nasıl Alınır?

Crypto.com'un yapmış olduğu %50 indirimli ALGO satışı etkinliğini 14 Temmuz salı günü başlıyor ve 24 saat boyunca sürecek. Buradan üye olmanız gerekiyor.


Etkinliğe katılmak için öncelikle %50 indirimli ALGO satış sayfasına girmeniz gerekiyor. Kampanya 24 saat sürecek ve bu süre zarfında %50 indirimli Algo'yu CRO ile ödeyerek %50 indirimli satın alabileceksiniz.

Bu kampanyada 500.000 Dolar değerinde ALGO %50 indirimli olarak satışa sadece Crypto.com üyelerine özel olarak satılacak. Etkinliğe katılabilmek için ise en az 10.000 CRO stake etmek şart.

Stake İşlemi Nasıl Yapılır?

Crypto.com üyelik işlemi için linke tıklayın. Ayrıca linkimizden üye olan herkese 50 dolar bonus kazanma fırsatı sunuluyor. Sonrasında giriş yapınca Stake&Earn butonuna tıklıyoruz. Ardından Stake CRO'ya basıyoruz ve 10.000 CRO stake ediyoruz. Stake ederek bütün Syndicate (İndirimli Satış) etkinliklerine katılma hakkı kazanırsınız.

Alınabilecek en fazla ALGO miktarı şu şekildedir:
  • 10.000 CRO Stake - 1.000 Dolar
  • 50.000 CRO Stake - 2.000 Dolar
  • 10.000 CRO Stake - 5.000 Dolar

Etkinlik günü yani 14 Temmuz'da Crypto.com Syndicate sayfasına giriyoruz, ALGO etkinliğine girip "Subscribe Now" butonuna tıklıyoruz. Almak istediğiniz miktarı yazıp onaylıyorsunuz.

Önemli! Etkinlik bitiminden 24 saat sonra yani 16 Temmuz'da Crypto.com'dan size bir mail gelecek. Confirm butonuna basıyoruz. Koşulları kabul edip Accept butonuna basıyoruz.

Etkinliğe katılmak için davet linkiniz: https://platinum.crypto.com/r/kriptosozluk


Crypto.com Exchange, 1 milyon ABD Doları ve üzeri ödül havuzuyla Trading API yarışmasını başlattı!

Crypto.com Exchange REST API ve WebSocket API Sürüm 2'nin (V2) başarıyla piyasaya sürülmesinin ardından, tüm perakende API yatırımcılarını Crypto.com Exchange'e katılmaya ve 11.000 ABD Doları değerinde CRO kazanma şansına sahip olmaya davet ediyoruz. Detaylar burada.

1.'ye: 10.000 USD değerinde CRO
2 ve 10 arası: 5.000 USD değerinde CRO
11. ve 100 arasına: 1.000 USD değerinde CRO


Crypto.com Avrupa'daki MCO Visa Card için kripto para ile EUR Kart Cüzdan yüklemesine devam ediyor!
%50 indirimli Bitcoin ve 50 dolar bonus için kayıt https://platinum.crypto.com/r/kriptosozluk
Crypto.com Türkçe Telegram: https://bit.ly/2XMDksM
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski