Bu Fırsat Kaçmaz! Tam 10 Dolar Hediye! Katılım Çok Basit! 🔥🔥🔥

Bu Fırsat Kaçmaz! Tam 10 Dolar Hediye! Katılım Çok Basit

Utopia Türkçe indir:
http://bit.ly/UtopiaTürkçeİndir

8 Haziran'da 3 haftalık yarışmanın başladığını buradan duyurmuştuk. O yarışma bitti. Şimdi ise 2 haftalık sürecek yarışmanın başladığını 6 Temmuz'da duyurmuştuk.10 doları kazanma fırsatı daha bitmedi! Hadi durma, sen de Utopia uygulamasını buradan indir, 10 doları kap!


50 kişiye 10'ar dolardan toplamda tam 500 Dolar hediye edilecek!

En aktif 50 kişiden biri ol 10 doları kap!

Yarışmaya katılmak çok basit! Öncelikle Utopia uygulamasını bilgisayarımıza (Windows, Linux ya da Mac) indirip kuruyoruz. Ardından Utopia Türkiye kanalına katılıyoruz. "Aktiflikte online olma süresi ve sohbete katılma gibi etkenler önemlidir."

Programın kurulumu ve kanala katılma konusunda detaylı anlatım burada: https://www.kriptosozluktv.com/2020/03/500-tl-lik-bitcoin-kazanma-sansi.html

Yarışma detayları:
  • Utopia programını indir ve kanala katıl.
  • En aktif 50 kişiden biri ol 10 dolar kazan!

Not: Ödüller Tether - USDT (ERC-20) olarak gönderilecektir.  4 - 18 Temmuz arasındaki yarışmanın ödülleri hata olmaması için yavaş yavaş ve birkaç gün içerisinde gönderilecektir.
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski