Crypto.com İnsan Kaynaklarının Başına Wendy Montgomery Geldi! 🔥

Crypto.com İnsan Kaynaklarının Başına Wendy Montgomery Geldi
Crypto.com'un adını çok kez verdiği 50 dolar hediyesi, kripto para kartı ve 4. yıl dönümünde %50 indirimle Bitcoin satarken duymuştuk.


Crypto.com Wendy Montgomery'yi İnsan kaynakları başkanı olarak atadığını duyurdu. Pozisyonunda yirmi yıldan fazla deneyim kazanan Montgomery, stratejik ve operasyonel insan kaynakları konusunda yeteneklidir ve yüksek büyüme teknolojisi ve e-ticaret ortamlarında derinlemesine deneyime sahiptir.

Aslen İngiltere'den olan Montgomery, kariyerine İngiliz Ordusunda başladı. Ordudaki çalışmalarının ardından özel sektöre geçti. En son rolü, dünyanın önde gelen açık kaynak, kurumsal BT çözümleri sağlayıcısı Red Hat Asia Pacific için İnsan Kaynakları Başkanı olarak görev yaptı.

Crypto.com, bu yıl işe alımlarda hızlı bir artış gösterdi. Çalışan sayısı Ocak ayında 250'yken Temmuz ayının sonunda 500'den fazla personelle ikiye katladı. Yeni yeteneklerin ve gelecekteki personel planlarının akışı, yeni atanan CPO için zengin bir fırsat yarattı.

Crypto.com'dan Wendy Montgomery şunları söyledi:


Deneyimimi, yüksek performanslı, işbirlikçi ekipleri destekleyen ve stratejik hedeflere ulaşan güçlü bir kültür yaratmak ve beslemek için kullanmayı dört gözle bekliyorum. Crypto.com bir parçası olmayı dört gözle beklediğim hızlı büyüme için çok önemli bir an. Nihayetinde amacım, Crypto.com'un her cüzdanda kripto para birimi koyma ve dünyanın merkezi olmayan finansmana geçişini hızlandırma görevini desteklemek.

Crypto.com'un Kurucu Ortağı ve CEO'su Kris Marszalek ise şu ifadelerde bulundu:
Wendy'yi takıma davet etmekten kesinlikle heyecan duyuyorum. Zamanlama, İK işlevinin tüm yönlerini yönetmek için Wendy gibi tecrübeli bir yönetici getirmek için daha iyi olamazdı. Ekibimiz şu anda 500'den fazla kişiye sahip. Wendy, hızlı büyüme planlarımıza devam ederken, çalışmak için harika bir yer ve yüksek performanslı bir ekip olmaya devam etmemizi sağlamak için kültürümüzü ve süreçlerimizi güçlendirmekle görevlendirildi. 

Crypto.com üyelik (50 dolar bonus): https://platinum.crypto.com/r/kriptosozluk
Crypto.com Türkçe Telegram: https://bit.ly/2XMDksM
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski