Crypto.com 3 Milyon Kullanıcıya Ulaştı ve 50 Dolar Bonus Veriyor! 🔥🔥🔥

Crypto.com 3 Milyon Kullanıcıya Ulaştı ve 50 Dolar Bonus Veriyor
%50 indirimli Bitcoin ve 50 dolar bonus için kayıt https://platinum.crypto.com/r/kriptosozluk
Crypto.com Türkçe Telegram: https://bit.ly/2XMDksM

Crypto.com 4. yılına göze 30 Haziran'da %50 indirim Bitcoin satışını yapmıştı, şimdi ise %50 İndirimle ALGO satışını yapacak!

Ayrıca, Bu linkten kayıt olan herkese 50 Dolar değerinde MCO hediye! Yapmanız gereken ise çok basit! Crypto.com'un Kripto para kartlarından Ruby Steel kartına başvurmanız yeterli! Başvururken 50 MCO'yu 6 ay kilitlemeniz gerekiyor. Merak etme, 6 ay sonra 50 MCO'nu geri alacaksın. Ve sonrasında anında kullanabileceğin 50 dolarlık MCO senin! 🔥

Dahası da var! Verdiğimiz linkten kayıt olan yeni kullanıcılar da tam 3 ay boyunca alım satım komisyonu da ödemeyecek ve ilk 30 günlük deposit'lerine %2 bonus kazanacak! Tüm bu fırsatlardan yararlanmak için buradan üye ol!

Not: Referans ile üye olmadıysanız kimlik doğrulamasından itibaren tam 5 gün referans kodunu girebilirsiniz, referans kısmına kriptosozluk yazmanız yeterli!

Crypto.com 3 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından olan Crypto.com tam 3 milyon kullanıcıya ulaştığını açıkladı. 50 Dolar bonus hediyesi, %50 indirimli Bitcoin satışı, %50 indirimli Cardano ve ALGO satışları gibi dikkat çekici Crypto.com, kripto para kartı ile kullanıcı sayısını her geçen gün arttırmaya devam ediyor.

Crypto.com, Kripto Para Alımı için %3,5 Kredi Kartı Ücretinden Feragat Etti

Crypto.com 3 ay önce, küresel koronavirus pandemisinin etkisinden kurtulmaya destek sağlamak için bir dizi önlem sundu. Bugün ise bu önemli 3 önlemi Eylül ayının sonuna kadar yani 3 ay daha uzatacağımızı duyurdu.

1- Crypto.com APP - Tüm kullanıcılar için 3 ay boyunca kripto para alımlarında %3,5 kredi / banka kartı ücretinden feragat edilecek.
2- MCO Card - Temel satın alımlar için artan indirimler (gıda, market alışverişi ve teslimat)


Desteklenen markalar arasında Uber Eats, Deliveroo, Foodpanda, McDonald's, Domino's Pizza ve Walmart bulunuyor. Aşağıdaki tam listeye bakın:

Crypto.com ekibi, Avrupa'daki kart işlemlerine en kısa zamanda devam etmek için 24 saat çalışıyor. Bu arada, kullanıcıların hediye kartı satın alımında %3.5 kredi kartı ücretinden feragat ve %20'ye kadar para iadesi ödemenin keyfini çıkarmaya devam edebilirsin.

3- Crypto.com Hediye Kartı - Yemek kartı ve yiyecek teslimatı hediye kartı satın alımlarında çifte ödül


Desteklenen markalar: Tesco, Whole Foods, Safeway, Carrefour, Sainsbury's, Just Eat, Papa John's, Domino's ve daha fazlası. Ek markalar eklenecek. Mevcut listeyi görmek için buraya tıklayın.

FPS üzerinden artık hızlı ve ücretsiz GBP Banka Havalesi

Crypto.com İngiltere'de banka hesabı olan müşteriler için Daha Hızlı Ödeme Hizmeti (FPS) aracılığıyla sıfır ücretli GBP Banka Havalesi desteklediğini açıkladı. Kullanıcılar artık Crypto.com App Fiat Cüzdanlarını GBP ile doğrudan yükleyebilir ve istedikleri zaman banka hesaplarına para aktarabilirler.

Crypto.com giriş / çıkış GBP transferleri için herhangi bir ücret talep etmez. Detaylar burada.

%50 indirimli Bitcoin ve 50 dolar bonus için kayıt https://platinum.crypto.com/r/kriptosozluk
Crypto.com Türkçe Telegram: https://bit.ly/2XMDksM
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski