50 Dolar Bonus Hediye Eden Cryptocom, ALGO İle %6.5 Kazanma Fırsatı Sunuyor! 🔥

50 Dolar Bonus Hediye Eden Cryptocom, ALGO İle %6.5 Kazanma Fırsatı Sunuyor!

%50 indirimli Bitcoin ve 50 dolar bonus için kayıt https://platinum.crypto.com/r/kriptosozluk
Crypto.com Türkçe Telegram: https://bit.ly/2XMDksM

Bu linkten kayıt olan herkese 50 Dolar değerinde MCO hediye! Yapmanız gereken ise çok basit! Crypto.com'un Kripto para kartlarından Ruby Steel kartına başvurmanız yeterli! Başvururken 50 MCO'yu 6 ay kilitlemeniz gerekiyor. Merak etme, 6 ay sonra 50 MCO'nu geri alacaksın. Ve sonrasında anında kullanabileceğin 50 dolarlık MCO senin! 🔥

Dahası da var! Verdiğimiz linkten kayıt olan yeni kullanıcılar da tam 3 ay boyunca alım satım komisyonu da ödemeyecek ve ilk 30 günlük deposit'lerine %2 bonus kazanacak! Tüm bu fırsatlardan yararlanmak için buradan üye ol!

Not: Referans ile üye olmadıysanız kimlik doğrulamasından itibaren tam 5 gün referans kodunu girebilirsiniz, referans kısmına kriptosozluk yazmanız yeterli!


ALGO İle %6.5'a Kadar Kazanma Fırsatı

ALGO'yu Crypto Earn'a eklendi. Kullanıcılar artık ALGO'da ödenen mevduatlarında %6,5'e kadar para kazanabilirler. Crypto.com Özel kullanıcılar %8,5'e kadar kazanırlar.

Buna ek olarak, ALGO para yatırma ve çekme işlemleri Crypto.com Uygulamasında etkinleştirildi.Crypto Earn ALGO Özel Kampanyası


Kullanıcılar artık %6,5'a kadar para kazanabiliyor. Mevduat, ALGO ödeniyor. Bu yeni eklemeyle, Crypto.com, Mevduat Yarışması ve ALGO para yatırma işlemlerinizde 2 kat Faiz Bonusu kazanma fırsatı sunan özel bir kampanya başlattı. Tüm detaylar burada.

ALGO Faiz Tablosu:

%50 indirimli Bitcoin ve 50 dolar bonus için kayıt https://platinum.crypto.com/r/kriptosozluk
Crypto.com Türkçe Telegram: https://bit.ly/2XMDksM
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski