Anında 50 Dolar Nasıl Kazanılır? | Crypto.com

Anında 50 Dolar Nasıl Kazanılır? | Crypto.com

Crypto.com'da 50 Dolar Nasıl Alınır?
Crypto.com'dan anında 50 Doları alabilmek için öncelikle referans linkimizden kayıt olmanız gerekiyor. Referansımızla kayıt olmadıysanız kimlik doğrulamasından sonra 5 gün içerisinde ayarlardan referans kısmına Türkçe karakter kullanmadan "kripto sozluk" yazmanız yeterli.

Referans linkine tıkladıktan sonra açılan sayfada e-mail adresinizi girmeniz gerekiyor. Sonrasında aşağıdan "Submit" butonuna tıklayın.

Not: Referans linkinden üye olmazsanız 50 dolarlık bonusu alamazsınız.

Crypto.com üyelik işlemi için linkimizi kullanıp kayıt olduktan sonra AppStore ya da PlayStore'dan Crypto.com uygulamasını telefonunuza indiriyorsunuz. İndirdikten sonra Crypto.com uygulamasına giriş yapın. Kimlik doğrulama işlemini (Eski&Yeni Kimlik, Ehliyet, Pasaport) yaptıktan sonra hesabınız 2-3 saat, en fazla 2 gün içerisinde aktif olacak.

50 Dolar Hesabınızda!

Kripto Sözlük referans linkiyle Crypto.com'a üye olduktan sonra 50 dolar hesabınıza "kilitli" olarak tanımlanıyor!
50 dolarlık bonusu anında alabilmek için MCO VISA CARD | Ruby Steel sipariş edince açılıyor. MCO Visa Card olan Ruby Steel'i 50 MCO'yu 6 ay kilitleme sözü (stake) vererek sipariş edebilirsiniz. 

50 MCO Nasıl Alınır?

50 MCO'yu ister Crypto.com App üzerinden kredi kartı ile satın alabilirsiniz, ister MCO bulunduran bir başka borsadan satın alıp Crypto.com'a transfer edebilirsiniz, diğer bir yöntem ise başka bir borsadan Bitcoin, Ethereum, Tether vb. kripto paraları Crypto.com App'e transfer edip anında 50 MCO satın alabilirsiniz.

Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

50 MCO'yu Crypto.com cüzdanımızda bulundurduktan sonra sağ alttan "Cards" butonuna tıklıyoruz. Karşımıza Crypto.com kripto para kartları çıkacak. Kırmızı renkte olan "Ruby Steel" kartını seçip "Select" butonuna basıp hemen ardından "Continue" butonuna basın. Karşımıza gelen son ekranda en alttaki "Purchase & Hold MCO for 6 Monts" yazan mavi butona tıklıyoruz.

İşte bu kadar basit! Kart başvurumuz tamamlandı! Kart siparişinizi yaptıktan sonra 50 dolarınız aktifleşti ve anında çekebilirsiniz!
50 doları kazanmak linkimizden üye olmayı sakın unutmayın!

50 Dolar İçin Rehber Videomuzu İzleyin!
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski