%25 İndirimli Enjin Coin! Ucuz ENJ Nasıl Alınır? 🔥🔥🔥

%25 İndirimli Enjin Coin! Ucuz ENJ Nasıl Alınır?
Kriptosozluktv.com olarak çok fonksiyonlu kripto para şirketi olan Crypto.com'dan önemli haberleri paylaşmaya devam ediyoruz! 😊

Crypto.com üyelik linki: http://bit.ly/39X7JI7
Crypto.com Türkçe Telegram: https://bit.ly/2XMDksM

%25 İndirimli Enjin Coin!

Crypto.com, The Syndicate Lite (indirimli satış) platformunda Enjin Coin'in (ENJ) listesini duyurdu. Crypto.com, 250.000 Dolar değerinde Enjin Coin'i %25 indirimli satışını gerçekleştirecek. ENJ'yi CRO staker'ları etkinliğe katılabilecek. Listeleme etkinliği 23 Haziran 2020 Salı günü Crypto.com Borsasında başlayacak.

Satış Tutarı ve Abonelik Fiyatı:
Toplam ENJ Değeri: 250.000 Dolar
İndirim oranı: %25


Her katılımcının, listeleme etkinliğine uygulanabilecek maksimum CRO miktarı, aşağıda gösterildiği gibi Crypto.com Exchange'deStake Edilen CRO miktarına bağlı olacak:

Crypto.com'un Twitter hesabından da duyuruldu:
Konuyla alakalı detayları Crypto.com'un blog yazısında bulabilirsiniz.

Ayrıca ABD'deki Crypto.com kart sahipleri, MCO Visa Card'ınızı Apple / Samsung / Google Play cüzdanınıza ekleyebileceğinizi unutmayın!

Crypto.com üyelik linki: http://bit.ly/39X7JI7
Crypto.com Türkçe Telegram: https://bit.ly/2XMDksM
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski