%50 İndirimli Cardano (ADA) Fırsatını Kaçırmayın! 🔥

%50 İndirimli Cardano (ADA) Fırsatını Kaçırmayın - crypto.com
Kriptosozluktv.com olarak çok fonksiyonlu kripto para şirketi olan Crypto.com'dan önemli haberleri paylaşmaya devam ediyoruz! 😊

Crypto.com üyelik linki: http://bit.ly/39X7JI7
Crypto.com Türkçe Telegram: https://bit.ly/2XMDksM


%50 İndirimli Cardano (ADA) Satışı!

Crypto.com, The Syndicate (indirimli satış) platformunda Cardano (ADA) satışını duyurdu. Crypto.com Coin (CRO) stakerları %50 indirimli 500.000 USD değerinde ADA için indirimli satış etkinliğine katılabilecek. Listeleme etkinliği 9 Haziran 2020 Salı günü Crypto.com Borsası'nda başlayacak.

Satış Tutarı ve Abonelik Fiyatı:

İndirimli satılacak ADA havuzu: 500.000 USD değerinde ADA
İndirim oranı: %50


Sendikasyon Tahsisi: Her katılımcının listeleme etkinliğine uygulanabilecek maksimum CRO miktarı, aşağıda gösterildiği gibi Crypto.com Borsasında bahsedilen CRO miktarına bağlı olacaktır.

Crypto.com'un Twitter hesabından da duyuruldu:
Konuyla alakalı detayları Crypto.com'un blog yazısında bulabilirsiniz.

Crypto.com Kredi Kartı Ücretinin %3.5'undan Feragat Ediyor

Bugün ve üç ay boyunca (Nisan, Mayıs, Haziran 2020), küresel Coronavirus pandemisinin etkisinden destek sağlamak için bir dizi önlem sunacağız.

Ayrıca, temel satın alımlarında (gıda, market alışverişi ve teslimat) %20'ye kadar geri ödeme yapıyor.

Kurucu Ortak & CEO Kris Marszalek, “Küresel Koronavirus salgını herkesin yaşamını etkiledi ve şimdi ekonomiyi mahvediyor. Bu zor zamanlarda, büyümek için şanslı bir konumda bulunan işletmelerin yardımcı olma sorumluluğu vardır. Bugün, önümüzdeki üç ayı global olarak kullanıcılarımız için biraz daha kolay hale getireceğini umduğumuz üç önlem sunuyoruz.”

Crypto.com 3 ay boyunca tüm kullanıcılar için kripto para birimi alımları için %3.5 kredi / banka kartı ücretinden feragat ediyor.

Crypto.com'un Twitter hesabından da duyuruldu:
Konuyla alakalı detayları Crypto.com'un blog yazısında bulabilirsiniz.

Pay Airtime ile tanışın: Kripto ile Mobil Airtime Toplayın

Kripto para ile başka ne satın alabileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Crypto.com App kullanıcılarının, BTC, ETH, XRP, LTC ve CRO'da Crypto.com Pay üzerinden mobil yayın süresi dolumu için ödeme yapmasını sağlayan yeni bir özellik olan Pay Airtime'ı sunuldu. CRO'da ödenen normal satın alımlarında %5'e kadar nakit para kazanma fırsatı!

Crypto.com App birkaç tıklama ile, 100'den fazla ülkede T-Mobile, Vodafone, Airtel, Orange, Verizon gibi 340'den fazla ön ödemeli mobil şebeke operatörleri tarafından sunulan cep telefonu numaraları için normal görüşme yapabilirsiniz.

Bir telefon numarası girmeniz ve istediğiniz yükleme miktarını seçmeniz, ardından tercih ettiğiniz kripto para ile ödeme yapmanız yeterlidir. Kontör yükleme için bir PIN gerekiyorsa, tüm ödeme bilgilerini içeren bir e-posta veya SMS alırsınız.

Pay Airtime'ı kullanarak cep telefonunuzun normal görüşme süresini tamamlayın ve CRO'da ödenen normal görüşmeler için %5'e kadar nakit parayı geri kazanın!

Crypto.com'un Twitter hesabından da duyuruldu:
Konuyla alakalı detayları Crypto.com'un blog yazısında bulabilirsiniz.

Crypto.com üyelik linki: http://bit.ly/39X7JI7
Crypto.com Türkçe Telegram: https://bit.ly/2XMDksM
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski