Birisi %50 İndirimli Bitcoin mi Dedi? Bu Fırsat Kaçmaz! 🔥🔥🔥

Ucuza Bitcoin nasıl alınır?
Kriptosozluktv.com olarak çok fonksiyonlu kripto para şirketi olan Crypto.com'dan önemli haberleri paylaşmaya devam ediyoruz! 😊

Crypto.com üyelik linki:
Crypto.com Türkçe Telegram:

Crypto.com Borsasında BTC'yi %50 indirimle alın!

30 Haziran 2020 tarihinde Crypto.com 4. yılını kutluyor! tahsisiyle% 50 indirimle 2 Milyon dolarlık %50 indirimli Bitcoin satışına başlıyor! Satışa 30 Haziran 2020'de 06:00 UTC The Syndicate platformun ilk 25.000 kullanıcı bu etkinliğe katılabilecek. Herhangi bir CRO stake'ine gerek yok ve tüm Crypto.com Exchange kullanıcıları katılmaya davetlidir!

30 Haziran 2020 Salı günü Crypto.com Borsası'nda başlayacak. Borsa'ya kaydolmadıysanız şimdi buradan kaydolun!

Crypto.com'un Twitter hesabından da duyuruldu:
Konuyla alakalı detayları Crypto.com'un blog yazısında bulabilirsiniz.

Crypto.com Exchange'de ADA listelendi! Şimdi ADA'yı BTC, USDT ve CRO çiftlerini kullanarak alıp satın!

Crypto.com üyelik linki:
Crypto.com Türkçe Telegram:
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski