Büyük Gün Yaklaşıyor! %50 İndirimli BITCOIN! 🔥🔥🔥

Crypto.com'dan %50 indirimli Bitcoin nasıl alınır?
Bu hafta sizlere Crypto.com'dan çok büyük bazı haberlerle geliyoruz! Bu linkten kayıt olun ve %50 Bitcoin satın almanın keyfini yaşayın!

%50 indirimli Bitcoin ve 50 dolar bonus için kayıt http://bit.ly/39X7JI7
Crypto.com Türkçe Telegram: https://bit.ly/2XMDksM

Crypto.com'un 4. yılına göze 30 Haziran'da %50 indirim ile Bitcoin satışına başlıyor! Şöyle düşünün ki 30 Haziran'da Bitcoin 10.000 dolar olsa bile 5.000 dolardan yani tam %50 indirimli olarak satılacak!

Bununla da kalmıyor! Bu linkten kayıt olan herkese 50 Dolar değerinde MCO hediye! Yapmanız gereken ise çok basit! Crypto.com'un Kripto para kartlarından Ruby Steel kartına başvurmanız yeterli! Başvururken 50 MCO'yu 6 ay kilitlemeniz gerekiyor. Merak etme, 6 ay sonra 50 MCO'nu geri alacaksın. Ve sonrasında anında kullanabileceğin 50 dolarlık MCO senin! 🔥

Dahası da var! Verdiğimiz linkten kayıt olan yeni kullanıcılar da tam 3 ay boyunca alım satım komisyonu da ödemeyecek ve ilk 30 günlük deposit'lerine %2 bonus kazanacak! Tüm bu fırsatlardan yararlanmak için buradan üye ol!

Not: Referans ile üye olmadıysanız kimlik doğrulamasından itibaren tam 5 gün referans kodunu girebilirsiniz, referans kısmına kriptosozluk yazmanız yeterli! Daha fazla detay için blog yazısına bakmayı unutma


Soft Staking ile ENJ Coin'de %2 Kazanmanın Keyfine Varın!

Crypto.com Soft Staking'e 
Enjin Coin (ENJ)'in eklendiğini duyurdu. Bu da Crypto.com Exchange kullanıcılarının Exchange'de yatırılan ve tutulan ENJ'de %2'ye varan bir paranın keyfini çıkarmalarına izin veriyor.

Crypto.com Soft Staking ile ödüller esnek bir vadede sunulur ve herhangi bir taahhüt süresi gerekmez. Faiz, ilgili kripto para biriminde günlük olarak ödenir ve bekleyen emirlerde yer alan fonlar ve The Syndicate (indirimli satış) etkinliklere abone olmak için kullanılan CRO da dahil edilir.

Faizin uygulanabileceği maksimum bakiye , kullanıcıların CRO stake seviyesine göre belirlenir. Daha fazla bilgi için blog yazılarına bak!

ENJ Coin Listeleniyor!

Crypto.com ENJ Coin'in listelendiğini duyurdu! Artık ENJ Coin'i USDT ve CRO çiftlerini kullanarak alıp satabilirsiniz!


%50 indirimli Bitcoin ve 50 dolar bonus için kayıt: http://bit.ly/39X7JI7
Crypto.com Türkçe Telegram: https://bit.ly/2XMDksM
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski