3 Haftalık Heyecan Başlıyor! 3 Kişiye 50, 50 Kişiye 10'ar Dolar Hediye! 🔥

utopia ecosystem

Utopia Türkçe indir:
http://bit.ly/UtopiaTürkçeİndir

Daha önce buradan 500 TL'lik Bitcoin hediyeli yarışmayı duyurmuştuk. Şimdi yeni bir yarışma ile karşınızdayız! 3 Kişiye 50'şer, 50 kişiye de 10'ar dolar hediye ediyoruz!


Yarışma bugün başlıyor: Utopia Türkiye kanalına katıl ve 8 Haziran - 15 Haziran arası en aktif 3 kişiden biri ol! 50 Doları kap!


Ardından, 16 Haziran - 30 Haziran arası en aktif 50 kişiden biri ol 10 doları kap!

Yarışmaya katılmak çok basit! Öncelikle Utopia uygulamasını bilgisayarımıza (Windows, Linux ya da Mac) indirip kuruyoruz. Ardından Utopia Türkiye kanalına katılıyoruz. "Aktiflikte online olma süresi ve sohbete katılma gibi etkenler önemlidir."

Programın kurulumu ve kanala katılma konusunda detaylı anlatım burada: https://www.kriptosozluktv.com/2020/03/500-tl-lik-bitcoin-kazanma-sansi.html

Yarışma detayları:
  • Utopia programını indir ve kanala katıl.
  • 8-15 Haziran arası en aktif 3 kişiden biri ol 50 dolar kazan
  • 16-30 Haziran arası en aktif 50 kişiden biri ol 10 dolar kazan!

Not: Ödüller Tether - USDT (ERC-20) olarak gönderilecektir. 16-30 Haziran arasındaki yarışmanın ödülleri hata olmaması için yavaş yavaş ve birkaç gün içerisinde gönderilecektir.

Utopia Türkçe indir:
http://bit.ly/UtopiaTürkçeİndir

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbetleri
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski