ICON (ICX) Artık Crypto.com Soft Staking'de! 🔥

ICON (ICX) Artık Crypto.com Soft Staking'de
Kriptosozluktv.com olarak çok fonksiyonlu kripto para şirketi olan Crypto.com'dan önemli haberleri paylaşmaya devam ediyoruz! 😊

Crypto.com üyelik linki: http://bit.ly/39X7JI7
Crypto.com Türkçe Telegram: https://bit.ly/2XMDksM


ICON (ICX) Artık Crypto.com Soft Staking'de

Crypto.com Soft Staking'e ICON (ICX) eklendiğini duyurdu. Bu da Crypto.com Exchange kullanıcılarının Exchange'de depolanan ve Exchange'de tutulan ICX'de %2'ye varan paranın keyfini çıkarmasına izin veriyor. Yeni ICX ilavesi ile Crypto.com Soft Staking artık BTC, ETH, USDT, USDC, XRP, LTC, EOS, XLM, ATOM, MCO, CRO, LINK, XTZ, BCH, VET ve ICX dahil 16 kripto para birimini destekliyor.

Crypto.com Soft Staking ile ödüller esnek bir vadede sunulur ve herhangi bir taahhüt süresi gerekmez. Faiz, ilgili kripto para biriminde günlük olarak ödenir ve bekleyen emirlerde yer alan fonlar ve The Syndicate (indirimli satış) etkinliklerine katılmak için kullanılan CRO da dahil edilir.

Faizin uygulanabileceği maksimum bakiye, kullanıcıların CRO stake seviyesine göre belirlenir:

Crypto.com'un Twitter hesabından da duyuruldu:
Konuyla alakalı detayları Crypto.com'un blog yazısında bulabilirsiniz.

Crypto.com Romanya ve Çek Cumhuriyeti'ndeki Hediye Kartı hizmetini daha fazla genişlettiğini duyurdu. Flanco, CZC.cz ve daha fazlasından çevrim içi alışveriş yapın ve 2X'e kadar Ödül Ödülü kazanın!
Crypto.com'un Twitter hesabından da duyuruldu:
Crypto.com hediye kartları ile ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Crypto.com üyelik linki: http://bit.ly/39X7JI7
Crypto.com Türkçe Telegram: https://bit.ly/2XMDksM
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski