ENJ Coin İle %6'ya Kadar Kazanın! 🔥

ENJ Coin İle %6'ya Kadar Kazanın
Kriptosozluktv.com olarak çok fonksiyonlu kripto para şirketi olan Crypto.com'dan önemli haberleri paylaşmaya devam ediyoruz! 😊

Crypto.com üyelik linki: http://bit.ly/39X7JI7
Crypto.com Türkçe Telegram: https://bit.ly/2XMDksM

ENJ Coin İle %6'ya Kadar Kazanın!

Crypto.com tüm Enjin Coin (ENJ) hodlers'ı çağırıyor! ENJ'yi Crypto Earn'a eklediklerini duyurdular. Kullanıcılar artık ENJ'de ödenen mevduatlarında %6'ya kadar para kazanabilirler. Crypto.com Özel kullanıcılar ise %8'e kadar kazanacak

Ayrıca, ENJ ile para yatırma ve çekme işlemleri Crypto.com uygulamasında da etkinleştirikdi.

Crypto.com artık BTC, ETH, LTC, XRP, BNB, TUSD, PAX, USDC, TGBP, TCAD, TAUD, MCO, BAT, LINK, CRO, MKR, DAI, PAXG, EOS, XLM, ATOM, XTZ dahil olmak üzere yeni eklenen BCH, VET, ICX, ADA ile ENJ ile beraber toplamda 
27 token'ı destekliyor.

Enjin Nedir?

2009 yılında Enjin, 20 milyondan fazla kullanıcıya sahip bir oyun topluluğu platformu olan Enjin Network'ü kurdu. 2017 yılında 18,9 milyon dolarlık başarılı bir ICO'nun ardından Enjin, herkesin blockchain varlıklarını kolayca yönetmesini, keşfetmesini, dağıtmasını ve entegre etmesini sağlayan bir blockchain ürünleri paketi oluşturmaya başladı.

Enjin Platformu, Pazar Yeri, Cüzdan, diğer araç ve hizmetlerden oluşan Enjin araçları, oyun geliştiricilerinin ve stüdyoların tokenize dijital varlıkları edinme, elde tutma, katılım ve para kazanma stratejilerinin bir parçası olarak kullanmalarını sağladı. Enjin ekosistemi, Enjin destekli blockchain varlıklarının değerini doğrudan desteklemek için kullanılan Ethereum tabanlı bir kripto para birimi olan Enjin Coin (ENJ) tarafından desteklenmektedir.

Crypto.com'un Twitter hesabından da duyuruldu:
Konuyla alakalı detayları Crypto.com'un blog yazısında bulabilirsiniz.

ENJ Özel Kampanyasıyla Kazanın

Enjin Coin (ENJ) hodler'larının dikkatine! Yakın zamanda ENJ Crypto Earn'a eklendi. Kullanıcılar artık %6'ya kadar para kazanabilirler.

ENJ Faiz Tablosu:

Crypto.com Özel kullanıcıları, ENJ sabit vadeli mevduatlarına (MCO'da ödenen) %2 ek faiz kazanabilir.

Kampanya Zaman Çizelgesi:
Başlıyor: 16 Haziran 2020, Salı Türkiye saatiyle 10:00
Bitiyor: 23 Haziran 2020, Salı, Türkiye saatiyle 10:00

1 / Kripto Para Yarışması - 100 Kazanan!

Gereksinimler

Herhangi bir para yatırma koşulunda Kripto Para Kazanmak için minimum 1000 ENJ depozito yatırın.

2 / ENJ Depozitolarınızda Çifte Faiz Bonusu

Promosyon süresi boyunca, 3 aylık para yatırma süresinde en az 1000 ENJ depozito yatırmış olan tüm uygun kullanıcılar, ENJ para yatırma işlemlerinde Çifte Faiz alabilirler. Çifte Faiz Bonusu 10.000 USD (ENJ Eşdeğeri) ile sınırlıdır ve katılımcılara ilk gelen ilk hizmet esasına göre dağıtılacaktır.

Gereksinimler

3 aylık para yatırma koşullarında Kripto Para Kazanmak için minimum 1000 ENJ depozito yatırın.
Örnek:
Döviz Kuru: 1 ENJ: 0,2 USD USD
Toplam Ödül: 10.000 USD (50,000 ENJ)


Crypto.com'un Twitter hesabından da duyuruldu:

Konuyla alakalı detayları Crypto.com'un blog yazısında bulabilirsiniz.

Crypto.com Açık Ödemeler Koalisyonuna Katıldı

Crypto.com, 40'tan fazla önde gelen finans ve teknoloji şirketiyle birlikte Açık Ödemeler Koalisyonuna küresel çapta açık ödeme yapma taahhüdüyle katıldığını duyurdu.

İlk girişim olarak Crypto.com, PayID'yi platformuna uygulayacak. PayID aracılığıyla, kullanıcılara herhangi bir para birimini aktarmak için herhangi bir ödeme ağında çalışan kolay okunur bir kimlik verilir. Sonuç olarak, Crypto.com'daki 2M + kullanıcıları, dünya çapında 100M + tüketiciyi birbirine bağlayarak aynı girişim altında platformlar üzerinden ödeme gönderip alabilecek.

Crypto.com'un Twitter hesabından da duyuruldu:
Konuyla alakalı detayları Crypto.com'un blog yazısında bulabilirsiniz.

Crypto.com üyelik linki: http://bit.ly/39X7JI7
Crypto.com Türkçe Telegram: https://bit.ly/2XMDksM
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski