Tam 50 Kişi Ödül Kazandı! Utopia Türkiye Yarışmasının Sonuçları Sizlerle 🔥

Utopia Türkiye
Utopia Türkçe indir:
http://bit.ly/UtopiaTürkçeİndir

8 Haziran'da 3 haftalık yarışmanın başladığını buradan duyurmuştuk. Yarışma 1 ve 2 haftalık şekilde toplamda 3 hafta sürecekti. İlk haftanın sonunda tam 3 kişi 50'şer dolardan 150 dolar büyük ödülü kazandı. Sonrasında ise 2 haftalık süreç başladı ve bugün yani 29 Haziran tarihinde tam 50 kişi 10'ar doların sahibi olma şansını yakaladı! Kazananların tam listesini burada görebilirsiniz.


Önemli: Kazanan kişilerin USDT (ERC-20) adreslerini Utopia uygulaması üzerinden Utopia Türkiye kanalından bizlere göndermeleri önemlidir. Ayrıca ödüller BTCTurk'ten sizlere gönderileceği için BTCTurk adresi göndermemeniz önemle rica olunur! Ayrıca kazanan kişilerin sayısının çok olmasından kaynaklı zamana yayarak gönderimler gerçekleştirilecektir. Olası sorunların önüne geçebilmek için bu önlem alınmıştır.


Hadi durma! Adını listede arat ve kazandıysan Utopia Türkiye kanalından adresini bize gönder! Listenin tamamı burada!

%50 İndirimli Bitcoin ve 50 Dolar Bonus için mutlaka izleyin!
Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbetleri
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski