Çin Madencilikte Gerçekten 1 Numara mı❓

Çin Madencilikte Gerçekten 1 Numara mı
Nominex Türkçe Telegram:
Nominex kayıt:

Çin madencilikte 1 numara! Çin, küresel oranda %80 katkıda bulunuyor! Çin, BTC hash oranının %52'sini kontrol ediyor!

YANLIŞ!

Havuz ve düğüm çalışmalarının hiçbiri Bitcoin'in coğrafi dağılımı hakkında güvenilir bilgi sağlamamaktadır.

Havuzlar temel olarak nihai sahibi değil, bireysel madenci gruplarıdır Bitnodes.io'ya göre, Çin düğümlerin sadece %1.83'üne sahip. Yine bitnodes.io'a göre, düğümlerin %22.25'inin anonim olduğu ifade ediliyor.

Problem Sorunlu mevzuatlara sahip ülkelerden gelenler, VPN veya PROXY kullanarak konumlarını gizlemeyi tercih ediyor Madencilik anonim TOR ağı üzerinden yapılıyor, bu nedenle enerji tüketiminin analizi de %100 mümkün değil.

Büyük araştırmacılar güvenilir değil. Cambridge (CCAF)'e bakın: toplam verileri toplam oranının yalnızca üçte birini temsil ediyor.

Bu nedenle, hash oranı farklılaştırmasını bir daha ki sefere okuduğunuzda, istatistiklere daha yakından bakmanızı öneririz. Mark Twain bir keresinde istatistiklerin oldukça esnek bir şey olduğunu söylemişti.


YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Daha yeniDaha eski